Karadeniz Pet

Kusum Cok Hareketsiz ?

Emre Özcan

Meraklı Üye
Su an 35 gunluk erkek arkadaslar.

Dogum gunum icin hediye etti arkadasim.
Ama geldiginden beri hareketsiz otmuyor su icmiyor ve e yem yemiyor. 2 saat oldu bana geleli. Cok soguk hareketsiz oyuncu degil gibi. Kibirli ve kendini begenmis birisi gibi davraniyor

Herhabgi bir kabarma ya da halsizlik yok ama etrafa bakip uyukluyor. Sebebi ne olabilir ?

20190614_221609.jpg

20190614_221552.jpg

IMG-20190614-WA0053.jpeg

Hasta gibi durmuyor daha yeniyse alışma sürecindedir. Korkutmamaya özen gösterin.

Kuş iyi görünüyor. Çok tatlıymış maaşallah:) Denildiği gibi karışık yem kullanın kapalı pakette satılan markalı yemlerden almanız sağlık açısından iyi olur.

hangi yemi onerirsiniz
Ben 1 yıldır versele lega kullanıyorum memnunum tavsiye ederim 3 5 demeyin kuşunuzu düşünün derim. Piyasadaki en iyi ürün olabilir sanırım premium olanı. Ayda 1 kere veya 3 haftada 1 kere de dal darı veriyorum çok seviyorlar kuşunuz henüz küçük dal darı verirseniz belki ona alışır ve diğer yemleri yemeyebilir. Ama bir süre sonra dal darıda almanızı öneririm :)

Ben 1 yıldır versele lega kullanıyorum memnunum tavsiye ederim 3 5 demeyin kuşunuzu düşünün derim. Piyasadaki en iyi ürün olabilir sanırım premium olanı. Ayda 1 kere veya 3 haftada 1 kere de dal darı veriyorum çok seviyorlar kuşunuz henüz küçük dal darı verirseniz belki ona alışır ve diğer yemleri yemeyebilir. Ama bir süre sonra dal darıda almanızı öneririm :)

Cok tesekkur ediyorum oneriniz icin ama ben bu yemin icerigini versele lagaya gore daha cok begendim piyasadaki kapali yemlerden daha iyi bir icerige sahip.

Firmayi aradim yemin icerisine istemedigimiz yemleri cikartabiliyormuşuz. Zararli gordugum yemleri icinden cikartip bu yemi alacagim.

Son düzenleme:
Geri