Karadeniz Pet

Kusum dans ediyor =) Masallah demeyi unutmayin ;)

• Konbuyu başlatan beyaban
  • Başlangıç tarihi
Maşallah eşe atılma vakti gelmiş çok güzel kur yapıyor

=) valla pek eşe atmayı düşünmüyorum =) daha eğitim vereceğim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:00 -->-> Daha önceki mesaj 19:09 --

Arkadaşlar yorumlarinizi bekliyorum

28 kelime konusyor

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşunuz çok akıllı maşallah . ben birde birşey sormak istiyorum. Kuşunuzu nasıl dans etmesini sağladınız ve de çakmakla bir ilgisi var mı

Kuşunuz çok akıllı maşallah . ben birde birşey sormak istiyorum. Kuşunuzu nasıl dans etmesini sağladınız ve de çakmakla bir ilgisi var mı
Pek çakmak değil de parlak birşeyle ilgileniyor. Ayrıca kuşunu çok ama çok küçük aldim. Yaklaşık 30 gün civarında aldım. dans etmeyi gelince de konuşmayı teşvik etmeniz gerekir oldu ve ya sevginiz ile yapackasiniz şu anda 28 kelime konuşuyor ve bunun 3 tanesi cümle.

Pek çakmak değil de parlak birşeyle ilgileniyor. Ayrıca kuşunu çok ama çok küçük aldim. Yaklaşık 30 gün civarında aldım. dans etmeyi gelince de konuşmayı teşvik etmeniz gerekir oldu ve ya sevginiz ile yapackasiniz şu anda 28 kelime konuşuyor ve bunun 3 tanesi cümle.

Maşallah. Kaç günde konuştu ve günlük ne kadar ilgilendiniz.

Maşallah. Kaç günde konuştu ve günlük ne kadar ilgilendiniz.
Yaklaşık 10. Günde konuştu 23 günlükken aldım sabah kalkınca 15 dk akşam üzeri 15 dk konuştum şimdi söylediğim birşeyi 3. Gün soyluyo =) bu sıralar da BİLOYOMUSUN BEN OKULA BASLADİM A B C D diyor =D

bazı insalar bile böyle kopmuyorken kuşunuza helal olsun bir mekana götürseniz iyi ortam yaparsınız :):)

Yaklaşık 10. Günde konuştu 23 günlükken aldım sabah kalkınca 15 dk akşam üzeri 15 dk konuştum şimdi söylediğim birşeyi 3. Gün soyluyo =) bu sıralar da BİLOYOMUSUN BEN OKULA BASLADİM A B C D diyor =D

Maşallah. 23 günde almanızın etkisi olmuş yoksa 10 günde imkansız konuşması. 23 günde mamaylamı besledin yem yiyemez sanki

Maşallah. 23 günde almanızın etkisi olmuş yoksa 10 günde imkansız konuşması. 23 günde mamaylamı besledin yem yiyemez sanki
=) açık konuşmak gerekirse agizimda kabuğu soyulmuş yeni kırıp agizimla besledim =))

Geri