Karadeniz Pet

Kuşum feci şekilde duvar çarpıp düştü

htchaticeonem9

Paylaşımcı Üye
Muhabbet kuşum Maviş'in oldum olası denge problemi var. Hayvan rahat rahat uçuyor, kanat çırpıyor ama fren yapamıyor. Önüne bir nesne çıkınca kendi hızını ona göre kontrol edemiyor. Aynı hızla feci şekilde çarpıyor. Etrafta kuş için tehlikeli nesneler yok. Duvara kapıya çarpınca çok kötü sersemledi. Bir süre kaskatı kesildi. Dili dışarıdaydı. Hepimiz çok korktuk. Sonra biraz canlanır gibi oldu. Hemen kafese koyduk. Şuan sessiz bir köşede uyukluyor. Onun için endişeleniyorum. Kuşum neden duvarı ya da başka bir nesneyi görmüyormuş gibi uçuyor, çarpıyor? Uçmayı bilmiyormuş gibi davranıyor. Gözleri kör değil, bizi görüyor eminim. Ama ciddi bir denge, kontrol problemi var. Yardımlarınızı bekliyorum.

Bilen biri yazana kadar bulunduğunuz şehri de yazar mısınız ona göre veteriner önerilir.

Çıkarmayın kafes dışına. Kafeste dursun.
Yok 1-2 hafta salmayacağım zaten. Çok hırpalandı. Hatta dün de bugünki gibi sert kafasını çarpmıştı. Ama bugün baya bayıldı felç gibi kaskatı kesildi. Çok çok korktum. Bir süre salmayacağım.

Bilen biri yazana kadar bulunduğunuz şehri de yazar mısınız ona göre veteriner önerilir.
Şimdilik veterinerlik bir durum yok, biraz iyileşti gibi ama yine de veteriner önerisi almak isterim her ihtimale karşı. İstanbul Eyüp-Fatih taraflarında önerilirse daha iyi olur.

Geri