Karadeniz Pet

kuşum kuruma olmuşmu

Gagasi full koparmi gagadan anlayan hocalari etiketlermisiniz

Ekli dosyalar

• 20210904_161117.jpg
    20210904_161117.jpg
    556.3 KB · Görüntüleme: 19
Gagasi full koparmi gagadan anlayan hocalari etiketlermisiniz
Hocam hangi hoca gagadan anlıyor bilmiyorum ama siz kuşu geç olmadan kanatlı uzmanına götürün, eğer gaga daha kötüye giderse kendi ihtiyaçlarını kendi karşılayamayacak ve kötü sonuçlar yaşanacaktır

Hocam hangi hoca gagadan anlıyor bilmiyorum ama siz kuşu geç olmadan kanatlı uzmanına götürün, eğer gaga daha kötüye giderse kendi ihtiyaçlarını kendi karşılayamayacak ve kötü sonuçlar yaşanacaktır
Yasadigim sehirde 2 tane veterinere gittim fakat 2 side gagadan anlamadi krem surun dediler vitamin ver dediler gagasindan anlayan biriini ariyorum

Gaga mantari dedi veteriner mantar ilaci kullandim gagasi iyi olmaya vbasladi

Tamam paylasicam kusun diskisi full sari ve sulu antibiyotik kullandigimdan dolayimi bi bilginiz varmi
Antibiyotik kullanırken dışkı bozulmalar olabiliyor, bağırsak florası bozulduğu için, antibiyotik bittiğinde dışkıyı atın bakalım

Ankara'da hangi veterinere gittiniz? Ilerde ihtiyacı olan arkadaşlarda faydalanabilir bilgileri paylaşırsanız. Geçmiş olsun.

Bu seferde full uyuyor elimle dokunmama bile tepki vermiyor

Durumu cok agir

Ekli dosyalar

• 20210905_072815.jpg
    20210905_072815.jpg
    500.7 KB · Görüntüleme: 12
Keşke daha önceden müdahale edilseydi, kabarması uyuması tepkisizliği pek hayır değil, inşallah toparlar

Geri