Karadeniz Pet

KUŞUM KUSTU VE HALSİZ

Siz bu günden sonra 1 gün ilaçlı su 1 gün normal su yapın bu şekil 3 uygulama yapın. Zaten bunu yaptıktan sonrakuT
Kuşta iç mantar olduğu için yapıyor olabilir. İç mantar da kusma olabiliyor.
bugün kafeste olduğu süreç boyuncaki dışkıları böyle neden birden böyle değişti dışkısı acaba

yem yedikten sonra zorlanıyor kusmuyor ama kusma hareketleri yapıyor, çok iştahı da yerinde değil
Eğer yem yemeyi keser ya da az yem yerse kendiniz elle besleme maması yapıp verin .kusma hareketini iç mantardan dolayı yapıyor olabilir. Kum kullanıyor musunuz

@esrahill size daha öncede sormuştum hangi marka yem kullanıyorsunuz önemli?

Yarında eczaneden fungostatin alın tedaviye fungostatin ile devam edelim... İlaca da ara vermeyin...
pardon telaşla görmemişim bonnie kullanıyoruz, ama yarın klinikten randevu aldım bi veteriner kontrol etsin diye

@esrahill size daha öncede sormuştum hangi marka yem kullanıyorsunuz önemli?

Yarında eczaneden fungostatin alın tedaviye fungostatin ile devam edelim... İlaca da ara vermeyin...
fungostatin alalım mı
dışkımız böyle, bugün veteriner hekime flucan kullandığımı söyledim, bir hafta daha kullansaydınız ölürdü vs dedi, 1 hafta daha kullanmayacaktık dediğinize göre ama bi zararı olur mu diye korkuyorum

fungostatin alalım mı
dışkımız böyle, bugün veteriner hekime flucan kullandığımı söyledim, bir hafta daha kullansaydınız ölürdü vs dedi, 1 hafta daha kullanmayacaktık dediğinize göre ama bi zararı olur mu diye korkuyorum
Dışkıların bazıları iyi, bazıları kötü. Kuşu dinlendirdikten sonra fungostatin başlayabiliriz. 3 gün probiyotik verin ondan sonra fungostatin başlayın. Kayıbeyi de fikrini söyler zaten.

@kayıbeyi1453 @Recai merhabalar bugün veterinere gittik, ceresinde mantar varmış onu çıkarttı. Mikrobiyoloji, röntgen şu bu derken 1090 lira ücret çıkarttı, bu kadar para verebilme ihtimalimiz yok, yardım edebilir misiniz
Mikrobiyoloji, röntgen vs. Yaptırdınızmı. Birde hangi veterinere gittiniz.

Mikrobiyoloji, röntgen vs. Yaptırdınızmı. Birde hangi veterinere gittiniz.
yaptırmadım 1000 küsür tuttuğu için. kuşlarla uzmanlaşmış bir doktora gittik, ama muayenede bile doğru dürüst bir şey söylemedi sadece ceresindeki mantarı çıkarttı

yaptırmadım 1000 küsür tuttuğu için. kuşlarla uzmanlaşmış bir doktora gittik, ama muayenede bile doğru dürüst bir şey söylemedi sadece ceresindeki mantarı çıkarttı
Florya İstanbul vete mi gittiniz. Kuşlar hakkında uzman veteriner ler çok mevla rakamlar isteyebiliyorlar

Geri