Kusum kusuyo ishal surekli uyuyo

Hayal80

Yeni Üye
Evcil Hayvanı
Papağan Türleri
Kuş sayısı
1 tane
Merhaba benim forpus cinsi kusum telefonun kilifini kemirirken her zaman kemirir birden kafasini saga sola sallayip tukurukler sacmaya basladi ve dans edicek gibi gerdan kirip kusuyo ishal oldu yemek yemedi .4 5 saat sonra yemeye basladi bugun 3.gunu ishali daha iyi sirkeli su verdik dün yine kustu sureklide uyuyo biraz kabarik cok halsiz ne yapmak lazim kustan anliyan veterinerde bulamadim yardimci olurmusunuz

PatronBurak

Meraklı Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Kanarya, Diğer E. Hayvanlar
Kuş sayısı
10 ile 20 tane
Merhaba benim forpus cinsi kusum telefonun kilifini kemirirken her zaman kemirir birden kafasini saga sola sallayip tukurukler sacmaya basladi ve dans edicek gibi gerdan kirip kusuyo ishal oldu yemek yemedi .4 5 saat sonra yemeye basladi bugun 3.gunu ishali daha iyi sirkeli su verdik dün yine kustu sureklide uyuyo biraz kabarik cok halsiz ne yapmak lazim kustan anliyan veterinerde bulamadim yardimci olurmusunuz
Kağıt havlu ser kafese bir kaç dışkı yapsın resmini çek ekle ilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır sana .

@umitFB

Hayal80

Yeni Üye
Evcil Hayvanı
Papağan Türleri
Kuş sayısı
1 tane
Ben yeni actim burayi foto nerden yuklenicek bilemiyorum

PatronBurak

Meraklı Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Kanarya, Diğer E. Hayvanlar
Kuş sayısı
10 ile 20 tane
Ben yeni actim burayi foto nerden yuklenicek bilemiyorum

Mine bursa

Meraklı Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
bende bu link i bulamıyorum forum da

Recai

Bilgili Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Dışkı fotoğrafı lazım