Karadeniz Pet

Kuşum ölmek üzere

Cansu.

Yeni Üye
Yavrum felç oldu dün öğlen, elden ayaktan düştü gözünü zor açıyor. Veteriner hiçbir şey yapmadı. Lütfen bilgisi olan deneyimli olan birisi yardımcı olsun yalvarırım. Hiç gücü yok mamasını şırınga ile vermeme rağmen yutamıyor bazen. Ona güç verecek ne kullanabilirim? B vitamini veriyorum şırınga ile

Veteriner ilaç vermedi mi? Kuş kaç yaşında? Kuşun dışkısının resmini ve kısa bir videosunu atarmısın..

Veteriner ilaç vermedi mi? Kuş kaç yaşında? Kuşun dışkısının resmini ve kısa bir videosunu atarmısın..
Daha 1 yaşında dişi. Dışkısının rengi sürekli değişiyor dün cok kötüydü bugün ishali düzeldi. Veteriner antibiyotik ve b vitamini verip gönderdi

Ekli dosyalar

• IMG-20210705-WA0012.jpg
    IMG-20210705-WA0012.jpg
    162.2 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG-20210706-WA0004.jpg
    IMG-20210706-WA0004.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 42
Daha 1 yaşında dişi. Dışkısının rengi sürekli değişiyor dün cok kötüydü bugün ishali düzeldi. Veteriner antibiyotik ve b vitamini verip gönderdi
Böyle duruyor yavrum bırakınca hareket edemiyorum ayakları tutmuyor. Dün epilepsi gibi atak gecirdi 5 10 dakika aralıklarla. Bugün dayanıyor ama gücü yok yavrumun ne yapacağım bilmiyorum

Felç durumları çok sıkıntılı ne yazık ki. Uzman birinin tedavi altına alması şart. Deri altına iğne vs yapabiliyorlar. İstanbul ve İzmir dışında iseniz iyi veteriner bulunmuyor ama ne yazık ki.

Merhaba bu olayın benzeri bana da olmuştu. Zeminde çakılı halde bulmuştum kuşumu çok paniklemiştim. Multivitaminli suyunu verdim şoku atlatması için kutuya koydum altında havlusu yemi vardı. Bu olay sabah olmuştu akşamı kafeste uyudu. Fotoğraflarını da paylaşırım belki yardımcı olurum.

Felç durumları çok sıkıntılı ne yazık ki. Uzman birinin tedavi altına alması şart. Deri altına iğne vs yapabiliyorlar. İstanbul ve İzmir dışında iseniz iyi veteriner bulunmuyor ama ne yazık ki.
Ankara'dayım ben. Bi önerisi olan şuraya git diyen varsa götürürüm çok kötü yavrucak

Kurtulması zor. Ankara'daki arkadaşlar veteriner tavsiyesi yapar mutlaka

Geri