Karadeniz Pet

kuşum ölmek uzere

annem veterinere goturdu disarida surekli saga sola gidiyomus enerjisi yerindeymis gunesi gorunce heralde kusum ölmesin yardim edin

video da sorun var sanırım izlenmiyor

veteriner kusumda organ yapismasi oldugunu soyledi %10 yaşama sansi varmis

Acil veterinere götürün kuşta ciddi kuyruk sekmesi (solunum problemi) var ve dışkı görseli lazım. Solunum problemi için Monodoks kullanabilirsiniz ama size tavsiyem veterinere göstermeden kullanmayın. Lütfen geç kalmadan veterinere götürün, ben de geç kaldım bu konuda ve Maviş'imi kaybettim 😕

Acil veterinere götürün kuşta ciddi kuyruk sekmesi (solunum problemi) var ve dışkı görseli lazım. Solunum problemi için Monodoks kullanabilirsiniz ama size tavsiyem veterinere göstermeden kullanmayın. Lütfen geç kalmadan veterinere götürün, ben de geç kaldım bu konuda ve Maviş'imi kaybettim 😕
şuan ağlıyarak yazıyorum kuşum can çekişiyor birazdan ölücek

iç organları göğus kafesine yapışmış veteriner yaşama şansı yok dedi canım pamuğum çok seviyodum onu daha 3 aylıktı eğiştimliydi uzaktan elime gelirdi şimdi yerde kanatların ıacıyor yürümeyior ucamıyor birazdan vefat edicek

iç organları göğus kafesine yapışmış veteriner yaşama şansı yok dedi canım pamuğum çok seviyodum onu daha 3 aylıktı eğiştimliydi uzaktan elime gelirdi şimdi yerde kanatların ıacıyor yürümeyior ucamıyor birazdan vefat edicek
şuan ağlıyarak yazıyorum kuşum can çekişiyor birazdan ölücek
Çok çok çok üzgünüm çok geçmiş olsun. Siz elinizden geleni yapmışsınız, veterinere götürmüşsünüz. Ama ben onu bile yapamadım, geç kaldım. Sizi çok iyi anlıyorum. Benim de bu yüzden kuşumu kaybedeli 1 ay oldu. İnşallah cennette kavuşursunuz 🤲🥀😔

Geri