Karadeniz Pet

kusum surekli uyuyor

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
M

musa351

Guest
3gun once aldigim kusum 1 bucuk aylik. Halsizlik var surekli uyuyo kanat cirpiyo ucarmis gibi kafesin en ustune cikiyo asili duruyo tüneyin ustunde durmuyo herade duramiyo hep yerde uyuyo disari cikardim hic ucmuyo hep uyuyo .. Neyse asil sorum yavru kus oyuncu olmasi lazim degilmi bu neden uyuyo

Eğer kuşunuzda kabarma filan yoksa alışma sürecinde normaldir durgun olması.

Resim atın isterseniz ustalar daha iyi bilirler.

Musa bey daha kusunuz yeni biraz zamanla hersey yoluna giricek oyun oynamasi otmedi yem yemesi ucmasi 2 hafta bekleyin kusunuzu salmayin alistirmak icin telin disindan kusunuzu sevin suyuna 3 gunde bir vitamin koyun

kardeşim,bir ara aynı sıkıntıdan bende vardı kuş tuneğe çıkamıyor çıksada zor duruyor zamanının çoğunu yerde geçiriyor ve yemi zor kırıyor neredeyse kıramıyor genelde alışma süreci derler ama ciddi bir hastalığı olabilir ben kuşu iyileştiremeyeceğimi düşündüğüm için geri vermek zorunda kaldım

Disaraya cikinca kabarik duruyo uyuyo ama kafesin icinde canlu surekli demirlere tirmaniyo ve kanat cirpiyo. Gazetenin altina giriyo vee yemej yemuyo biz kabugunu soyup veriyoz ole yiyyo acaba yavru diyemi ??

Yavru kuslarin gazete altina girmesi normal kabuksuz yem yiyorsa henuz kabuk kirmayi ogrenmemis zamanla ac kaldikca kirmayida ogrenir isterseniz kanarya yemi vrin aspur o kolay kiriliyo ole ole kusunuza ogrene bilir

Son düzenleme:
Geri