Karadeniz Pet

Kuşum tüye girdi!

aysnrbarsk

Yeni Üye
Merhabalar kuşum Paşa 3 aylık ve tüye girdi. Kuşlar konusunda biraz bilgisizim. Vitamin aldım veteriner klinikten. 30 tl civarı. Onun dışında ne yapmalıyım? Özellikle dikkat etmem gereken bir şey var mı acaba?

Merhabalar kuşum Paşa 3 aylık ve tüye girdi. Kuşlar konusunda biraz bilgisizim. Vitamin aldım veteriner klinikten. 30 tl civarı. Onun dışında ne yapmalıyım? Özellikle dikkat etmem gereken bir şey var mı acaba?
markası nedir?yulaf vermı elinizde?

B vitamini takviyesi yapın, yulaf yedirin fazla olmamak şartıyla. Varsa buğday çimlendirmesi de verebilirsiniz. Tüy dönemlerinde kuşlar daha agresif olurlar. O yüzden kuşu çok stres altına sokacak hareketler yapmayın.

B vitamini takviyesi yapın, yulaf yedirin fazla olmamak şartıyla. Varsa buğday çimlendirmesi de verebilirsiniz. Tüy dönemlerinde kuşlar daha agresif olurlar. O yüzden kuşu çok stres altına sokacak hareketler yapmayın.
Aminosol aldım içinde bir sürü vitamin var onu kullanacağım. Buğday da alacağım bu hafta çimlendirmek için. Çok teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• 419403.jpg
    419403.jpg
    44.1 KB · Görüntüleme: 18
Maşallah çok sevimli inş süreci güzelce atlatırsınız bizde tüy sürecindeyiz ben b vitamini ile destekliyorum o da yeni daha onun harici 2,5 yıldır hiç b vitamini kullanmamıştım çok şükür geçti tüm süreçler sağlıkla😇

3 aylık kuşa ek yulaf vermek çok doğru değil. Kuş tüye girmiş gibi de gözükmüyor.

Geri