Karadeniz Pet

Kuşum yem kusuyor

Bir terslik olduğunu sanmıyorum. Bu şekilde kusmalar nadiren olabilir veya kuş kur yapmaya çalışmış olabilir. Kuşta ağız kokusu var mı? Hali keyfi yerinde ise bir sıkıntısı yoktur.
Benimki de bu şekil kusuuor ama cok şükür sağlığı yerinde ama agız kokusu demişsiniz o benim kuşumda var işte bi sorun mudur bu?

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benimki de bu şekil kusuuor ama cok şükür sağlığı yerinde ama agız kokusu demişsiniz o benim kuşumda var işte bi sorun mudur bu?

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ağız kokusu varsa bir sorun vardır. Kuş kusmuğu normal şartlarda kokmaz.

kuşum yemini yiyor sonra başka yere konduğunda yediklerini bu şekilde kusuyor. Neden olabilir napmam lazım
Benimki oe geçen hafta aynısını yaptı. Çok korkmuştum. Biraz üşütmüş gibiydi neşeli ama çok da memnun değildi. Ama şükür iyi oldu yani eski hâline döndü. Geceleri üstünü kapattım. Suyuna vitamin koydum. Canını sıkma önemle bişey değil

Benimki oe geçen hafta aynısını yaptı. Çok korkmuştum. Biraz üşütmüş gibiydi neşeli ama çok da memnun değildi. Ama şükür iyi oldu yani eski hâline döndü. Geceleri üstünü kapattım. Suyuna vitamin koydum. Canını sıkma önemle bişey değil
Kusma gibi sindirimsel rahatsızlıkar üşütme ile ilgili değildir. Vitamin takviyesi ile geçmez. Kuşlarda farklı bir sindirim sistemi bulunduğundan bu şekilde yem kusma davranışları nadir olarak görülebilir.

Geri