Karadeniz Pet

kusumun ayaginda mantarmi var

Hasan Akdoğan

Yeni Üye
arkadaslar fotografa bakip soylermisiniz ayahinda bir anormallik varmi

Ekli dosyalar

• 20201127_110133.jpg
    20201127_110133.jpg
    944.7 KB · Görüntüleme: 44
  • 20201127_105746.jpg
    20201127_105746.jpg
    669.5 KB · Görüntüleme: 43
-Tırnakları pislik toplamış. Sürteceği tahta tünek de olmayınca o haliyle kalmış ve size mantar gibi gelmiş. Mantar gibi bir problemi yok.
-Ama plastik tünekler mantar ya da birçok duruş bozukluğuna yol açabiliyor. En kısa sürede standart tahta tüneklerle değiştirmenizi tavsiye ederim.

oraya köyden dal koysam olurmu yoksa gidip petshopdanmı alayım
Dalların çapları kavramaya uygun olmayabilir, pürüzlerin düzeltilmesi, temizlik vs.uğraştırabilir.
Pet shoplarda standart tahta tünekler var ve fiyatları da çok fahiş değil.
Tercih sizin tabii ki. Hobi olarak uğraşmak isterseniz internetten veya forumdan tünekle ilgili şeylere bakabilirsiniz.

Dalların çapları kavramaya uygun olmayabilir, pürüzlerin düzeltilmesi, temizlik vs.uğraştırabilir.
Pet shoplarda standart tahta tünekler var ve fiyatları da çok fahiş değil.
Tercih sizin tabii ki. Hobi olarak uğraşmak isterseniz internetten veya forumdan tünekle ilgili şeylere bakabilirsiniz.
petshoptan almaya karar verdim teşekkür ederim yardımın için

Hüseyin yumurta geldimi

Hoca konunun yeri burası değil ama gelmedi yumurta. Yuvalığa İlgi alaka çiftleşme devam, yuvada eskiye göre zaman geçirmeye başladı.

Belinde sanli çok hafiften kırılma başlangıcı var gibime geldi 10 gün içinde bekliyorum ben gibi zaten okuduğuma göre yumurta yumurtlamadan evvel 2-3 gün içinde oluşuyormuş. Şuan erken belirti olarak çok hafif bi belde kırılma var gibime geldi. Ama yinede tam net bi belde şişme görmedm. Haber veririm hocam.

Ama yakın gibi hissetmeye başladım. Kalamar kemiği canavarı oldu yetiştiremiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri