Karadeniz Pet

Kuşumun bogazinda bir sey mi kalmis?

pashaus

Yeni Üye
Merhabalar. Paşa birkac gündür bu şekilde. Herhangi bir rahatsızlığı yok başka. Yemesi, oynaması konuşması çok iyi. Diski sorunu yok. Fakat bu hareketleri beni çok endişelendiriyor. 11 aylık şu an. Teşekkürler

Video link: https://streamable.com/hhjbc3

Kuşun yediklerini midesi eritmemiş olabilir. Yemin bayat olmasından veya kursakta mantar olmasından kaynaklanabilecek bir hareket. Eğer kusarsa kustuğu yemi alın koklayın. Kötü kokuyorsa kursak mantarı olma ihtimali var.

Kuşun yediklerini midesi eritmemiş olabilir. Yemin bayat olmasından veya kursakta mantar olmasından kaynaklanabilecek bir hareket. Eğer kusarsa kustuğu yemi alın koklayın. Kötü kokuyorsa kursak mantarı olma ihtimali var.
Bi tane yem çıkardı ama kokmuyor. Sabah dışkısı suluydu avidiar koydum simdi daha iyi. Yem yemiyor cok az dal dari yedi ve patates yedirdim. Hala aynı garip hareketleri yapıyor sanki boğazına bi sey yapismis

Bi tane yem çıkardı ama kokmuyor. Sabah dışkısı suluydu avidiar koydum simdi daha iyi. Yem yemiyor cok az dal dari yedi ve patates yedirdim. Hala aynı garip hareketleri yapıyor sanki boğazına bi sey yapismis
Ortam sıcaklığından dolayı ağız açıp kapıyor olabilir. Ev sıcaksa normal sıcaklığa getirin. Onun dışında solunum sıkıntısı da olabilir. @yao ako @alph @Ali Ergün Türköz @Recai SULAMİS

Merhaba veterinerden döndüm. Ağzına ve burnuna su verdi hapsirdi kuşum. Ağzına bakmaya calisti ama açmadı cok cirpindi. Antibiyotik verdi 5 gün kullanılacak, bebe bisküvisi +yumurta mamasi yedireceksin dedi
hangi vete gittiniz?bebe biskuvisi vermeyin.hangi antibiyotiği verdi?

Bebe bisküvisi zararlı kullanmayın kuşlar sindiremez

Beylikduzu
hangi vete gittiniz?bebe biskuvisi vermeyin.hangi antibiyotiği verdi?
Beylikduzu elif veteriner kliniği. Adini soylemedi. Civarda gidebileceğim en iyi yere gittim. Kusum hala yeme yaklaşıyor. Ne yapmalıyım? Ağzına bakmaya calisti açmadı kus hiçbir şekilde. Eliyle dışarıdan inceledi

Beylikduzu

Beylikduzu elif veteriner kliniği. Adini soylemedi. Civarda gidebileceğim en iyi yere gittim. Kusum hala yeme yaklaşıyor. Ne yapmalıyım? Ağzına bakmaya calisti açmadı kus hiçbir şekilde. Eliyle dışarıdan inceledi
elinizde probiyotik varsa markası nedir?

Geri