Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Boğazında Bir Şey Var Gibi

nazlitekin

Yeni Üye
Kuşum bir kaç gündür kafasını ileri geri oynatıyor bu arada da boğazından çıtır çıtır sesler geliyor ne yapabilirim? Su içiyor yem de yiyor ama bu durum düzelmedi.

566E5790-FBFD-4FFE-A9E1-12F4D47CC7CA.jpeg

Önden bakınca yüzünde yamukluk var mı alt gagasıyla üst gagsının durumu nasıl insandaki çenede bazen çıkardığı ses gibi düşünün çene kayınca çıkan bence öyle bir durum olabilir

Evet gagasının uzunluğundan rahatsız oluyor gibi onunla oynarken de ses çıkıyor ama bazen böyle yapıyordu dün bugün yapmadı pek şimdilik sorun yok gibi teşekkürler.

Evet gagasının uzunluğundan rahatsız oluyor gibi onunla oynarken de ses çıkıyor ama bazen böyle yapıyordu dün bugün yapmadı pek şimdilik sorun yok gibi teşekkürler.
Ben size yazmamışım konu gündeme gelince fark ettim, kusura bakmayın lütfen 🌸
Videoda sorun göremedim muhtemelen o yüzden ertelemişimdir sonra da unutmuşum :)

Gritli kuş kumu (beyaz, ince yapılı olmasın) ve mineral blok temin edin. Mineral blok var demişsiniz ama kafesteki beyaz gaga taşından olmayacak. Kalsiyum ihtiyacı için kalamar kemiği temin edin. Yine sindirimi için ve dışkı toparlanması, lekelenmesinin geçmesi adına Entrobac probiyotik almalısınız. Hayatı boyunca sağlığı için kullanması çok faydalı olur.
Hatta size tablo ekleyeyim üstteki ürünlerle beraber tablodaki ürünleri düzenli kullanırsa genel anlamda sağlığı, bağışıklığı iyi olur.

IMG_20230428_030934.jpg

Sorun değil çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

Geri