Karadeniz Pet

Kuşumun kuyrugunda titreme var

Keremm

Yeni Üye
Yavru kuşumu alali 1 hafta oldu kuyruğu aşağı yukarı oynuyor , erkenden ve kafasını öne eğerek uyuyor ve de hareketsiz sebebi nedir acaba ?
@umitFB @Levent ACAR
Video :

Son düzenleme:

Ekli dosyalar

• IMG_20191231_202825.jpg
    IMG_20191231_202825.jpg
    3.9 MB · Görüntüleme: 19
Kuyrukta çok bir oynama yok. O kadarcık oynama normal. Dışkılarında da çok büyük sorun yok. Biraz mantar var sadece. Şimdilik ilaca gerek yok. Hem zaten yeni almışsın kuşu daha alışma sürecinde biraz daha zaman verelim. Ama eczaneden şu ilacı al elinde bulunsun gerek görürsek kullanabiliriz.
  • FLUCAN 150 mg 1 kapsül (Flukonazol)
Tamam abi sağol

Kuyrukta çok bir oynama yok. O kadarcık oynama normal. Dışkılarında da çok büyük sorun yok. Biraz mantar var sadece. Şimdilik ilaca gerek yok. Hem zaten yeni almışsın kuşu daha alışma sürecinde biraz daha zaman verelim. Ama eczaneden şu ilacı al elinde bulunsun gerek görürsek kullanabiliriz.
  • FLUCAN 150 mg 1 kapsül (Flukonazol)

Ümit mantarı nerden bildin ? Ben niye anlayamıyorum arkadaş :D
İlk günler biraz sessiz sakin oluyorlar siz dışkıyı takip edin kabarık duracak mi ona bakın kuyruk çok belirginlesirse solunumda sorun var diye biliyorum ama video silinmis izleyemedim ne derecede sizinki.

Ümit mantarı nerden bildin ? Ben niye anlayamıyorum arkadaş :D
İlk günler biraz sessiz sakin oluyorlar siz dışkıyı takip edin kabarık duracak mi ona bakın kuyruk çok belirginlesirse solunumda sorun var diye biliyorum ama video silinmis izleyemedim ne derecede sizinki.

O kadar çok hasta kuşun dışkısını inceledimki artık farkedebiliyorum bazı şeyleri. Ayrıca hastalıklarla ilgili bir çok araştırma yaptım. Ve forumda da baya bir vakit geçirdim tecrübe kazandım. Sende bunları yap sende anlarsın ;)

• Beğen
Tepkiler: Kca
Geri