Karadeniz Pet

Kuşumun neden böyle yapıyor ?

koraysanz

Yeni Üye
Arkadaşlar çok fazla yapıyor bunu dakikalarca tüneği kemiriyor erkek kuş yavru henüz , gagasının yanlarını da biraz açmış gibi ya da bana öyle geldi
Kalamar kemiği de var muhtemelen törpülemek ıstıyor gagasını ama çok fazla yapınca ben tereddüte düştüm gagasının kırılmasından bile korkuyorum çok sert yapıyor cünkü şeklini de biraz bozmuş gibi kesilmesi falan mı lazım bu gaganın ? yoksa kendi halleder mi

Video atacaktım atamadım arkadaşlar foruma tellerden tutunuyor dik bir biçimde tahta tüneği kemirip duruyor işte hayal edin
94fcbd80de7.jpeg

Hayal ettim :D sizin kesmenize gerek yok aşırı uzunluk yok çünkü. Gagasını törpülüyor olabilir kafeste sıkılıp çıkmak için uğraşıyor olabilir yada tünek ilgisini cekiyodur sıkıntıdan baska bi aciklama gelmiyor hayal ettigim kadariyla

Hayal ettim :D sizin kesmenize gerek yok aşırı uzunluk yok çünkü. Gagasını törpülüyor olabilir kafeste sıkılıp çıkmak için uğraşıyor olabilir yada tünek ilgisini cekiyodur sıkıntıdan baska bi aciklama gelmiyor hayal ettigim kadariyla
:) Çok teşekkür ederim sürekli kafesin dısında zaten bayağı ilgilenıyorum ilginç böyle yapması omzuma falan gelmıyor ama parmağımı goturdugumde geliyor

Son düzenleme:
kafesten çıkmak istiyor o zaman. omuzda durma olayına alışmamış demek ki

Geri