Karadeniz Pet

Kusumun sirtinda buyuk bi disa dogru delik olustu

IMG-20191202-WA0004.jpeg

Ekli dosyalar

• IMG-20191202-WA0004.jpeg
    IMG-20191202-WA0004.jpeg
    394.5 KB · Görüntüleme: 8
Kardeşim URU nasıl kurutucağını buldum şimdi kardeşim eczeneden insülin enjektörü alıyorsun birde antibiyotik iltihap kurutucu iğne alıyoruz ve her gün 0,5 ml imin 5 te birini o UR a veriyoruz bir gün sağdan bir gün soldan diye her gün farklı yere ve eğer kanama olursa terramycin krem sürülebilir oradaki kanamayı enfeksiyon kapmaması için.

Kardeşim URU nasıl kurutucağını buldum şimdi kardeşim eczeneden insülin enjektörü alıyorsun birde antibiyotik iltihap kurutucu iğne alıyoruz ve her gün 0,5 ml imin 5 te birini o UR a veriyoruz bir gün sağdan bir gün soldan diye her gün farklı yere ve eğer kanama olursa terramycin krem sürülebilir oradaki kanamayı enfeksiyon kapmaması için.
Cok tesekkur ederim allah razi olsun

Cok tesekkur ederim allah razi olsun
Kardeşim ne demek yardımcı olduysam ne mutlu bana eğer İstanbul içinde isen hafta sonu yanına gelip beraber tedavi edebilirim hafta içi okul var sıkıntı oluyor gelişmeleri buraya yaz haa bu arada tedavi bittikten sonra URU kendin çıkarma şişliği inicek indikten sonra kendisi atıcak o URU zaten 7gün ila 10 gün içerisinde bu tedaviyi uygula kardeşim

yöntem zaten verilmiş ama geçmezse mutlaka bir veterinere götür kuşu bu süreçte kuşun eşi varsa eğer yalnız kalması daha iyi ve kafesin dışına kuşu çıkartmayın geçene kadar
Yoktun baya forumda hocam hoş geldiniz

Geri