Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun sırtında yara var neden?

cimcimesipidikk

Yeni Üye
2.5-3 aylik erkek muhabbet kusum var alali 3 hafta oldu sirtinda su sekilde yara cikti yerinde durmadigi icin cekemedim ama internette soyle bi fotograf buldum ondaki de bu sekilde sebebi ne bunun acaba ve tedavisi ne?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-02-28-17-15-39-278_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-02-28-17-15-39-278_com.android.chrome.jpg
    614.6 KB · Görüntüleme: 24
Bu fotoğraf size mi ait? Öncesinde de aynı konuyu açmıştınız. Yanlış anlamayın lütfen, kuşlar farklı gibi geldi de o yüzden sormak istedim

Bu fotoğraf size mi ait? Öncesinde de aynı konuyu açmıştınız. Yanlış anlamayın lütfen, kuşlar farklı gibi geldi de o yüzden sormak istedim.
farklilar zaten internette buldum yazmisim kendi kusumunkini cekemeyince internette aradim buna benziyodu

farklilar zaten internette buldum yazmisim kendi kusumunkini cekemeyince internette aradim buna benziyodu
Kusura bakmayın gözümden kaçmış yazdığınız.
Diğer konuda yara yok demiştiniz ama eğer sonradan fotoğraftaki gibi bir yara tespit ettiyseniz buradan çözüm bulamazsınız. Muhakkak bir veteriner görmeli. Kitlenin ur, tümör, beze olup olmadığını yada cerrahi bir işlem gerekip gerekmediğini ancak o söyleyebilir. Eğer imkanınız varsa götürseniz çok iyi olur.

Kusura bakmayın gözümden kaçmış yazdığınız.
Diğer konuda yara yok demiştiniz ama eğer sonradan fotoğraftaki gibi bir yara tespit ettiyseniz buradan çözüm bulamazsınız. Muhakkak bir veteriner görmeli. Kitlenin ur, tümör, beze olup olmadığını yada cerrahi bir işlem gerekip gerekmediğini ancak o söyleyebilir. Eğer imkanınız varsa götürseniz çok iyi olur.
Şunu da ekliyim sadece deri yaralanması sebepliyse fucidin krem sürebilirsiniz, iyi gelir. Ama dediğim gibi bir kitle varsa üstte yazdıklarım geçerli.

Geri