Karadeniz Pet

Kuşumuzun ayagındaki nedir ?

sheby

Meraklı Üye
Yeni aldigimiz kuşta eve gelince ayaginin boyle oldugunu farkettik nedir tedavisi var mi mantar mi bir yere mi sıkıştırmıs ??

Ekli dosyalar

• IMG-20180924-WA0023.jpg
    IMG-20180924-WA0023.jpg
    78.4 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG-20180924-WA0022.jpg
    IMG-20180924-WA0022.jpg
    76.1 KB · Görüntüleme: 58
Bilen yok mu acaba yardim istiyorum yarin ilac alicam durumuna gore :(

Aldığıniz yere geri gturseydiniz hocam en sağlıklısi olurdu bence

Hayirli olsun :) bi temizle bisey surulmus gibi gecmiyorsa morarma var olabilir ama dikkat et ilerleyen birseyse aldigin yerle konus bence. Bu arada alismayan kuslarin vardi galiba onlar nasil

Hayirli olsun :) bi temizle bisey surulmus gibi gecmiyorsa morarma var olabilir ama dikkat et ilerleyen birseyse aldigin yerle konus bence. Bu arada alismayan kuslarin vardi galiba onlar nasil
Sagol canim onlari geri verdik ureticisine o ciftlesmeleri ocin daha saglikli ortama sahipp bisey sürulmemis devamli ayagini kaldirip bana gösteriyor

Kiyamam yaa aciyo demek kiii. Morarma var o zaman ama Allah korusun baska bi sorun olmamasi icin iyi gozlemle. Morarmaysa bi kac gune gecer

Aa hayirli olsun onlar icinde canim. Minnaki tam ceker misin guzelligini gorelim :)

Yeni bebis bu :rolleyes:

Ekli dosyalar

• IMG-20180924-WA0025.jpeg
    IMG-20180924-WA0025.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 38
Ayy masallahh masallahhh. Beyaz kusun da baska derdi kiri cok gosteriyo :D Teramicin de olur diye dusunuyorum yara kremiydi galiba ama az sur kasinirken agzina gozune gelmesin

Ayy masallahh masallahhh. Beyaz kusun da baska derdi kiri cok gosteriyo :D Teramicin de olur diye dusunuyorum yara kremiydi galiba ama az sur kasinirken agzina gozune gelmesin
Evet bu resimde net cikmadi aceleyle cektim gözlerimiz de kirmizi :cool: daha kuluckadan cikali 1 hafta oldu sanirim bir yere sıkıştırmiş ayagini mantar hastaliklarini inceledim de böyle bi örnek yok hava da cok kötü yagmur firtina cikamiyorum acaba sürsem mi biraz teramicin bilemedim

Bakin böyle tek ayagini koyup gösteriyor :(

Ekli dosyalar

• 20180925_105235.jpg
    20180925_105235.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 36
Yavrum yaa yazik olmus. Korkutmak istemiyorum kesinlikle ama ezilmenin yaninda curume var mi doku kaybi vs. Olacak mi dikkat et

Terramycin alabilirsin eczanelerde var. O bölgeye sür umarım geçer :)

Yavrum yaa yazik olmus. Korkutmak istemiyorum kesinlikle ama ezilmenin yaninda curume var mi doku kaybi vs. Olacak mi dikkat et
Geri vermek istemiyorum asla ben tedavi edicem olmazsa götürurüm veterinere bisey olmazz insallahh suan cok iyi anlasiyoruz cunku :oops:

Geri