Lütfü'nün yeni kız arkadaşı Luna ile tanışın

Melih.S59

Süper Üye
Evcil Hayvanı
Sultan P.
Kuş sayısı
2 tane
Lütfü'ye kız arkadaş alma zamanı gelmişti.Dün ona güzel bir arkadaş buldum.Lütfü 1,5 yaşında yeni arkadaşı da 1,5 yaşında ve ismi Luna.:)

Melih.S59

Süper Üye
Evcil Hayvanı
Sultan P.
Kuş sayısı
2 tane
İsmi çok yakışmış hanım efendiye :)
Teşekkürler. Lütfü'ye uygun olması için aklıma Luna ismi geldi.Mitolojide Romalıların Ay ve Ay tanrıçasına verdikleri isim.
Lütfüye ismi de olabilirdi fakat Lütfü'nün ismi ,anlamının dışına çıkardı.Lütfü'nün ismi Şener Şen'in Tosun Paşa filminde ki canlandırdığı Lütfü karakterinden gelir.

kayıbeyi1453

Süper Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Maşaallah :) Luna biraz çekingen galiba :) Çok ayrı duruyorlar birbirlerinden alışabildiler mi?

Melih.S59

Süper Üye
Evcil Hayvanı
Sultan P.
Kuş sayısı
2 tane
Teşekkürler.:) Evet biraz çekingen ve bunda Lütfü'nün de etkisi var.Lütfü kafeste tek başın at koşturuyordu.Şimdi ne kadar bayanda olsa bir ortak geldi ve biraz kıskançlık başladı.Lütfü centilmen bir erkek ve Luna'ya güzel ev sahipliği yapıyor.Fakat olan bana oldu.:D:D Her sabah ve akşam dışarı salındığı için Lütfü'yü parmağım ile kafesten aldım.Dışarı çıkarmamla bana saldırmaya başladı bayaca dayak yedim.:D:D Lütfü şu an zor bir ikilemde Luna'yı benden, beni de Luna'dan kıskanıyor.Zamanla düzelecektir fakat bu arada ne kadar az dayak yersem iyidir.:D

Glshkdmr

Süper Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Teşekkürler. Lütfü'ye uygun olması için aklıma Luna ismi geldi.Mitolojide Romalıların Ay ve Ay tanrıçasına verdikleri isim.
Lütfüye ismi de olabilirdi fakat Lütfü'nün ismi ,anlamının dışına çıkardı.Lütfü'nün ismi Şener Şen'in Tosun Paşa filminde ki canlandırdığı Lütfü karakterinden gelir.

Luna hey yerde kullandığım bir isim çok severim. Güzel bence ikisinin adı da :)

SadeceHasan

Meraklı Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Maşallah çok sevimliler hocam umarım çabucak birbirlerine alışırlar.

Melih.S59

Süper Üye
Evcil Hayvanı
Sultan P.
Kuş sayısı
2 tane
Maşallah çok sevimliler hocam umarım çabucak birbirlerine alışırlar.
Teşekkürler Hasan kardeşim.Luna'yı getirdiğim zaman kafese saldım.Luna hemen Lütfü'nün yanına sokulmak istedi ,fakat Lütfü ona tıslayınca tüneğin diğer tarafına gitti.Şimdi Lütfü peşinde dolaşıyor.Yanına giderek kur ötüşleri yapıyor.En önemlisi kavga etmiyorlar, zamanla birbirlerini benimseyeceklerdir.