Karadeniz Pet

Limon'un kanadında kan izi. :(

• Konbuyu başlatan Ahmet YILDIRIM
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet YILDIRIM

Guest
Eşiyle anlaşırlar sanmıştım. ama anladım ki anlaşamıyorlar.. Az önce kafese gittim kanadında kan izine benzer bir iz vardı. Kan izinden başka bir iz olmamalı..
Dikkatli incelediğimde Limon kaşımak için veya öpüşmek için yanına yaklaşmak istiyor ama dişi hiç izin vermiyor her fırsatta gagasıyla uzaklaştırıyor. Son günlerde kafasındaki ve gagasının üstündeki tüylerde azalma oldu.:(:(:(

Yarın gideceğim değiştireceğim başka bir eş alacağım.

Ama Limon pes etmedi hala eski hiperaktif Limon.

Bende ki durum daha fena dişiyle öpüşüyorlar kaşıyorlar birbirlerini dişi yuvalığada girip çıkıyor ama konu çiftleşmeye geldimi hop dişi gagasını konuşturuyor :(

Aynı durum bende de var ne yapacağımı bilmiyorum gittim bi yerden dişi kuş aldım , erkek kuş yanına gittigi zaman gagası ile vuruyor tünekden düşürüyor abazı çıkıtı kadar bagırıyor birde.

Bende ki durum daha fena dişiyle öpüşüyorlar kaşıyorlar birbirlerini dişi yuvalığada girip çıkıyor ama konu çiftleşmeye geldimi hop dişi gagasını konuşturuyor :(

Valla hocam bir türlü anlamıyorum. Bizim Limon mu huysuz. Hiç kaşımıyorlar birbirlerini öpüşmüyorlar. Limon bazen yem yediriyor ağzıyla. Ama dişide hayır yok. Ama yarın vericem başka dişi alıcam hatta dişilerin arasına atıcam kendisi seçsin.

Aynı durum bende de var ne yapacağımı bilmiyorum gittim bi yerden dişi kuş aldım , erkek kuş yanına gittigi zaman gagası ile vuruyor tünekden düşürüyor abazı çıkıtı kadar bagırıyor birde.

Aynen toprağım. :)

Gidip değiştireceğim. 3 hafta önceki Limona baktım fotoğraflardan birde şimdi baktım. Acayip değişmiş tüyleri azalmış. :(:mad:

Geri