Karadeniz Pet

Lutino ve albino

mstf34

Yeni Üye
Arkadaslat bu ırklarda gözler mutlaka kırmızı mı oluyor bazı resimlerde lutino veya albino diyorlar ama gözler siyah oluyor tam olarak nasil anlaşılır her sarı ya da beyaz kuş bu ırka ait degil diye biliyorum.

tabiki değil, komple sarı olup çok az yeşil olan kuşlar vardur bunları lutino ile karıştırırlar ve bu double factor bir kuştur. albino kar tanesi gibi bembeyaz kırmızı gözlü bir kuşturi lutino civciv sarısı bir kuştur, gözleri kırmızıdır gözleri siyah olan hiçbir kuş albino lutino yada cremio değildir.

tabiki değil, komple sarı olup çok az yeşil olan kuşlar vardur bunları lutino ile karıştırırlar ve bu double factor bir kuştur. albino kar tanesi gibi bembeyaz kırmızı gözlü bir kuşturi lutino civciv sarısı bir kuştur, gözleri kırmızıdır gözleri siyah olan hiçbir kuş albino lutino yada cremio değildir.
mesela bende bu kuş var lutino değil ben bunun yanina erkek albino almak istiyorum gözler kırmızı değilse almayayaim mi 60tl fiyat istedi piyasasi bu mudur
FB_IMG_1475166071028.jpg

bu kuş double factor bir kuştur, albino almak istiyorsanız direk belirgin özelliği gözlerinin kırmızı ve kar tanesi gibi bir tane biile siyah tüyünün olmamasıdır. fiyat 60 tl ise güzel fiyattır zira lutino albino çiftleri 150 den aşşağı bulamazsınız tabi kuşun yaşıda önemli

bu kuş double factor bir kuştur, albino almak istiyorsanız direk belirgin özelliği gözlerinin kırmızı ve kar tanesi gibi bir tane biile siyah tüyünün olmamasıdır. fiyat 60 tl ise güzel fiyattır zira lutino albino çiftleri 150 den aşşağı bulamazsınız tabi kuşun yaşıda önemli
Ben 1,5 yaşında istedim erkek resmini attığım kuş 1,5 yaşında dişi o yüzden yaşları aynı olsun diye adam 1,5 yaş için 60tl istedi 1 yaşında olanlarada 60dedi ben yaşların aynı olmasını istiyorum

siz 2 kuşada bakın ben 1 yaşındakini tavsiye ederim, hangi kuş daha iri diri canlı hareketli duruyorsa onu alın hiçbir zaman uzun kanat tüyleri kuyruğu olmayan kuş almayın gözüne bakmayı ihmal etmeyin

Kuşçu her kuşun yaşını bilemez pet shoplarda sirkülasyon fazla olduğundan.
Kuş ya bir yaşındadır ya da iki veya daha fazla.
Kuşun bir buçuk yaşında olduğunu bilenler sadece kuşu yavruyken alıp yıllarca evinde besleyen insanlardır.

Kirmizi gozlu albino erkek saglikli 60 tl ise kacirmayin albino erkek nadir bulunur

Bende yok malesef forumda arkadas paylasmis yorum yaptim

Geri