Karadeniz Pet

M.kuşumun nesi var ?

Koksidiyoz gibi görünmüyor dışkılar yeşil renkte yalnız tüneğin bu kadar kan olması iç kanama yada başka bir hastalık belirtisi olabilir, kuşlarda kan kaybı ölümcüldür bu sebeple en sağlıklısı veterinerin görmesi olacaktır.
Hocam son bir güncelleme paylaşmak istiyorum, şuan yem yiyor yavaşta olsa ama sarhoş gibi hareket ediyor, dengesini sağlayamıyor bu verdiğim bilgiden sonra hastalığı tam olarak ne olabilir acaba ?

Merhaba şuan saat sabah 6 ve hala onu gözetliyorum uyumadım, önüne dal darı koydum ve seve seve yiyor, hızlı yiyemese de bir iki tane alıyor aralıklı olarak yiyor, ekte ki görsel son kakası lütfen son fikirlerinizi söyler misiniz @ADRIAN @Merve çok uğraştırdım sizleri kusura bakmayın.

R canina plus diyen var, Sulphamezatin diyen var, elektrolit diyen var... Hemen tedaviye geçmek istiyorum, kuşum ölmeyeceğim diyor resmen..

Ekli dosyalar

• yeni dışkı.jpg
    yeni dışkı.jpg
    832.3 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba şuan saat sabah 6 ve hala onu gözetliyorum uyumadım, önüne dal darı koydum ve seve seve yiyor, hızlı yiyemese de bir iki tane alıyor aralıklı olarak yiyor, ekte ki görsel son kakası lütfen son fikirlerinizi söyler misiniz @ADRIAN @Merve çok uğraştırdım sizleri kusura bakmayın.

R canina plus diyen var, Sulphamezatin diyen var, elektrolit diyen var... Hemen tedaviye geçmek istiyorum, kuşum ölmeyeceğim diyor resmen..
Dışkılar siyah tonlarda mı?

Buyrun hocam, bu kadar saat oldu hala su içmemiş bu arada. Suluğuna kalem ile çizik attım hala aynı seviyede.

Ekli dosyalar

• IMG_4676.jpeg
    IMG_4676.jpeg
    406.4 KB · Görüntüleme: 11
Buyrun hocam, bu kadar saat oldu hala su içmemiş bu arada. Suluğuna kalem ile çizik attım hala aynı seviyede.
Salmonella gibi görünüyor konuya bir göz atın belirtiler tutuyorsa belirtilen ilaçlardan birini temin edin kullanımını yazarım.

Geri