Karadeniz Pet

mantar bütün vücuduna yayıldı

Saatlerce elimde can çekişti bu çok acı. Can vermek ne kadar zormuş bunu bire bir yaşattı bana kızım.. Öperek koklayarak uğurladım bende onu. Çok günahına girdim. Bilmeliydim hasta olduğunu. Allah bizi af etsin. Günahlarına giriyoruz
Bende bilemedim hasta olduğunu mantar sandık ilaç kullandık ama malesef olmadı veterinere gittik ama çok geç kalmışız ilacı 2 gün kullandık dayanamadı meleğim eşyalarında hep meleğim kokuyor dayanamıyorum :( Tek tesellim son zamanda yürüyemiyor uçamıyordu(ayakları felç olmuştu) artık kızım melekler gibi uçuyor :(

Saatlerce elimde can çekişti bu çok acı. Can vermek ne kadar zormuş bunu bire bir yaşattı bana kızım.. Öperek koklayarak uğurladım bende onu. Çok günahına girdim. Bilmeliydim hasta olduğunu. Allah bizi af etsin. Günahlarına giriyoruz
Bende bilemedim hasta olduğunu mantar sandık ilaç kullandık ama malesef olmadı veterinere gittik ama çok geç kalmışız ilacı 2 gün kullandık dayanamadı meleğim eşyalarında hep meleğim kokuyor dayanamıyorum :( Tek tesellim son zamanda yürüyemiyor uçamıyordu(ayakları felç olmuştu) artık kızım melekler gibi uçuyor :(

Soylemek zor ve cook bilinmeyen belki boyle bilinmezlikle surup gidicek bu durum hastaliklar insallah yeni bu canlilara gonul vermis veteriner arkadaslar yetisir acimiz insan hayvan farketmiyo sonucta canli bende kuzenimi cok kotu bir trafik kazasinda kaybettim alisilacak hazmedilecek bir durum degil koca bir karanlik kuyudayim sanki ben boyleyim esi anasi babasini dusunemiyorum gordukce aklima geldikce mazi bogazima birseyler dugumleniyor
Başınız sağolsun ahmet bey bende kuzenimi trafik kazasında kaybettim hemde çok acı ve ani şekilde allah kalanlara sabır versin inşallah kayıplar çok zor..

Geri