Karadeniz Pet

Mubisim yem kusuyor

Paşa ve Şila

Yeni Üye
Selam arkadaşlar muhabbet kusum erkek 10 aylık oldukca sağlikliyiz keyfimiz yerinde ama son zamanlarda tünegiyle çiflestigini görüyorum gün içerisinde cok fazla ciftlesiyor ciftlesmesi bitince beyaz sıvılar görüyorum tüneginde birde kafesinin her teline yem cikartiyor kafes kapısını kendine yer belledi ve 3 gündür sürekli ayni yerde toplar seklinde yem görüyorum uysal olan kusum artik cok ısırıyor kızdıkca daha cok saldırıyor yem kusmasi bir hastalik mi yoksa artik ciflesmesi mi gerekiyor yardimlarinizi bekliyorum

Ekli dosyalar

• 15671037766578283697891043758015.jpg
    15671037766578283697891043758015.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 14
  • 15671038323036360844107670708751.jpg
    15671038323036360844107670708751.jpg
    1,010.5 KB · Görüntüleme: 13
Buyuk ihtimalle Kusunuz ciftlesmek istiyor
Ozellikle tek Kuslar bu donemlerde sevdigi oyuncaklarina vs yem kusabilirler gayet normal (hareketinde ve yem yemesinde bir sorun yoksa)

Buyuk ihtimalle Kusunuz ciftlesmek istiyor
Ozellikle tek Kuslar bu donemlerde sevdigi oyuncaklarina vs yem kusabilirler gayet normal (hareketinde ve yem yemesinde bir sorun yoksa)
Hayır hareketlerinde hiç bir sıkıntı yok sadece saldırganlıgı var dışarı cıkardigimda pek ele gelmiyor kendi halinde duruyor ötüyor konuşuyor bunun dışında sağlığında yem yemesinde su icmesinde bir problemimiz yok

Hayır hareketlerinde hiç bir sıkıntı yok sadece saldırganlıgı var dışarı cıkardigimda pek ele gelmiyor kendi halinde duruyor ötüyor konuşuyor bunun dışında sağlığında yem yemesinde su icmesinde bir problemimiz yok
Sorun olacagini dusunmuyorum su an da benim kuslarim da ( kuslarim cift ) ayni sorunu yasiyor cunku ciftlesme donemleri :)

Sorun olacagini dusunmuyorum su an da benim kuslarim da ( kuslarim cift ) ayni sorunu yasiyor cunku ciftlesme donemleri :)
Anladım dişi kuşumda var ayri kafeslerde bakıyorum ikisine birbirlerini görmüyorlar ama birbirlerinin seslerini duyuyorlar ister istemez ozaman ciflestirme zamani gelmiş ama ben hazır degilim o ayrı kızımında hazır olduğunu düsünmuyorum ciflesme doneminde bana karsi ilgileri gider mi ki ?

Anladım dişi kuşumda var ayri kafeslerde bakıyorum ikisine birbirlerini görmüyorlar ama birbirlerinin seslerini duyuyorlar ister istemez ozaman ciflestirme zamani gelmiş ama ben hazır degilim o ayrı kızımında hazır olduğunu düsünmuyorum ciflesme doneminde bana karsi ilgileri gider mi ki ?
:)

Geri