Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Teşekkür ediyorum yardımınız için keyifli forumlar
Bence Kusunuz 30 günlükten bile küçük,erken yuvadan çıkmış bir kuş...Hareketleride bu yüzden böyle...5 10 güne düzelir yürümesi vs...

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence Kusunuz 30 günlükten bile küçük,erken yuvadan çıkmış bir kuş...Hareketleride bu yüzden böyle...5 10 güne düzelir yürümesi vs...

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim:) bence de 1-1.5 ay arası her geçen gün büyüyor

Arkadaşlar Irk ve yaşı hakkında bilgi isteyecektim, yardımcı olabilir misiniz? Keyifli forumlar cümleten :)

E1-B4032-B-47-F8-4-E8-E-8389-CD7-B2-CC92-F6-F C3-C575-BB-C018-46-D4-B2-FE-470-CCBFC53-D0 76-DADD93-5542-47-E2-A0-BA-18770-CEE4-A02 89340800-65-A2-4-CE3-9667-6-A802-A0464-C2
FındıkBaba sorularinızı cevaplamis zaten:).Kusunuz o kadar küçük ve yavru ki gaga siyah,kanatlarda patlamamis tüyler var kendi kendini besleyemeyebilir ,yem kiramayabilir.Kursagi kontrol edip gerekirse elle besleme mamasi uygulayin.Tüyü kadar ömru olsun çok sevimli maşalah:)

FındıkBaba sorularinızı cevaplamis zaten:).Kusunuz o kadar küçük ve yavru ki gaga siyah,kanatlarda patlamamis tüyler var kendi kendini besleyemeyebilir ,yem kiramayabilir.Kursagi kontrol edip gerekirse elle besleme mamasi uygulayin.Tüyü kadar ömru olsun çok sevimli maşalah:)
Teşekkür ediyorum öğrettik bişeyler, her geçen gün daha iyiye gidiyoruz

Merhaba muhabbet kuşumun yaşı ve cinsiyeti nedir?
Ve kuşumu yeni aldık çok hareketli ama elimi uzatınca kaçmıyor ısırmıyor.Normal mi acaba

Merhaba, cere rengi net olarak görünmüyor ama erkek gibi, yaşı ise 2 aylık civarında.

Maşallah, elinizi uzattığınızda kaçmaması veya ısırmaması çok güzel bir özellik, bu durum sakin karakterli bir kuş sahiplendiğinizi gösteriyor. Kuşunuzda hiçbir sorun yok, bu tür kuşlar eğitime çok daha yatkın olurlar.

Geri