Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu kanat şişlik

blackescape

Yeni Üye
Muhabbet kuşumun kanadı incinmişti incindiği kanadında sert bir şişlik çıktı hangi krem iyi gelir?

Merhaba. Evinizde dolgit, muscoflex duo veya fucicort krem varsa şiş bölgeye az miktarda sürün, bu işlemi günde 2 defa sabah akşam uygulayın, şişlik birkaç gün içerisinde inecektir. Eğer ki şişlikte büyüme gözlemlerseniz bilgili bir veteriner hekime danışın.

Sert şişlik dikkatlice sayılan bu kremlerden birtanesi ile bölgeyi ovalayınca çözülür ancak...

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba. Evinizde dolgit, muscoflex duo veya fucicort krem varsa şiş bölgeye az miktarda sürün, bu işlemi günde 2 defa sabah akşam uygulayın, şişlik birkaç gün içerisinde inecektir. Eğer ki şişlikte büyüme gözlemlerseniz bilgili bir veteriner hekime danışın.
merhaba peki bu sert şişlikler neden oluşur benim kuşumunda incinen kanadında minik sert bir şişlik vardı bir kaç gün sonra orada kan olduğunu gördüm ve dokunduğumda o şişlik yoktu snaırım patlamıştı ve o kanadına dokunuca çok sinirleniyordu çok az oynatabiliyordu şimdi orda şişlik yok fakat nasıl anlatsam boyunla kanat arasında bir yer var ya kanadının başı orası ilk günlerde siyah olmuştu sonra siyahlık geçti şuan sadece şiş orası ve o kanadını daha az oynatıyor diğerine göre

evdeki dolgit kremden sürdüm bende bu sabah sürdüğüm zaman sürekli kanadının altını kaşıyor kremin tadını alınca kafasını silkeliyor bir zararı olur mu?

Geri