Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum çok halsiz

3 haftadır flucan kullanılıyor megabakter olmadığını düşünüyorum bundan dolayı triflucan tavsiye ediyorum.
Triflucan şurup formunda olduğu için pek tavsiye etmem iç mantar da. Şurup formu olduğundan mantarı azdırır(çoğaltır)

Kuşun videosunu yükleyebilir misiniz?
ķ
Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyup güncel dışkı fotoğraflarını da paylaşın lütfen.
Kuş tüyde tüy dönemindeki kuşlarda halsizlik, ilgisizlik, agresif tavırlar görülebilir fakat biraz kendini kabartmış. Kafesiniz küçük ve salıncak sebebi ile kuşun hareket alanı tamamen kısıtlanmış, salıncağı çıkarmanızı tavsiye ederim.

Kuşun dışkı fotoğraflarını yükleyebilir misiniz?
önemli biseyi yoktur değilmi evet kafesi küçuk kisa zamanda alicam büyüğünu o salincagi olmadan uyumuyo çok seviyor. Pecete koydum ama herhangi bir dışkısı yok

Kuş tüyde tüy dönemindeki kuşlarda halsizlik, ilgisizlik, agresif tavırlar görülebilir fakat biraz kendini kabartmış. Kafesiniz küçük ve salıncak sebebi ile kuşun hareket alanı tamamen kısıtlanmış, salıncağı çıkarmanızı tavsiye ederim.

Kuşun dışkı fotoğraflarını yükleyebilir misiniz?
şuan boyle

Ekli dosyalar

• 15889869228031686938047.jpg
    15889869228031686938047.jpg
    559.4 KB · Görüntüleme: 8
Benim kuşumda öyledi dün bi anda kanatlarını açıyor titriyordu veterinere koştum hemen strese girmiş baya dedi ya dışkısı filan normaldi benimkinin sadece kanatlarını açıp titriyordu halsizdi uyukluyodu

Arkadaşlar merhaba, konudan tamamen bağımsız olacak ama ben yeni kayıt oldum. Kuşum hasta ve yeni konu açmak istiyorum. Nasıl yeni konu açılacağını bulamadım. Yardımcı olur musunuz lütfen?
Teşekkürler...

Geri