Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum yumurtladı

M.Kruse

Yeni Üye
MERHABA ARKADAŞLAR BENİM MUHABBET KUŞUM DOĞURDU. 13.GÜN BUGÜN DİŞİM GECELERİ ÇOK GÜZEL YATIYOR. SABAHLAR İSE 1-2 SAAT İÇİNDE YUVAYA 2DK GİRİP 3 DK SONRA YINE ÇIKIYOR BUNU BİR ÇOK KEZ YAPIYOR EVİMİZ DOĞALGAZ İLE ISINIYOR ODA SICAKLIĞI 25_29 DERECE ARASINDA ISINIYOR YUMURTA ISISINI AYARLAMAK İÇİN Mİ YAPIYOR?
YUMURTALARIM BOZULURMU??
ACİL YARDIM EDİN ARKADAŞLAR

Nem durumu nedir kuşların olduğu yerde ?

Sadece kalirofer Çalışıyor Ya Abi Yumurtalarda Sıkıntı Olmaz Değil Mi ?

Sadece kalirofer Çalışıyor Ya Abi Yumurtalarda Sıkıntı Olmaz Değil Mi ?
Kardeş google da ara bakalım. Kuluçkadaki yumurta sıcaklığı ortalama nedir. Cevabı bulacaksın. Acil falan demene de gerek kalmayacak.

Benım kusumda aynısını yapıyordu,4 yumurtam öldü hepside doluydu,çare bulamadım...kaloriferin üstüne,nemli havlu koyun kurudukca degistirin nem için...

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benım kusumda aynısını yapıyordu,4 yumurtam öldü hepside doluydu,çare bulamadım...kaloriferin üstüne,nemli havlu koyun kurudukca degistirin nem için...

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tasın İçine su bıraktım şimdi Yani benim kuşum geceleri çok güzel yatıyor ne bileyim birsey olurmu ya bende yavru almak istiyorum

Saçma sapan başlık kullanmayınız. Konu başlığı tarafımdan düzenlendi.

Tasın İçine su bıraktım şimdi Yani benim kuşum geceleri çok güzel yatıyor ne bileyim birsey olurmu ya bende yavru almak istiyorum

Kardeşim benim kanaryam şuan 2 yumurta üstüne yatıyor yumurtalar biri 14.Gün biri 10 .gün benim oda sıcaklığım 15-19 aradı nem %70 dişi yumurtadan kalkar suyunu içer yemini yer geri oturur bazende boş yere kalkar geri oturur yumurta iyice soğumadan hiç birşey olmaz dişi bizden daha iyi bilir o ısıyı ayarlamayı önemli olan nem oranı kendine bi tane dijital termometre isi nem ölçer alabilirsin nem öğrenmek istersen arkadaşların dediği gibi ıslak havlu veya bir kaba sıcak su koy oda nemlenir böylece yavrunun yumurtayı kırması daha kolay olur kolay gelsin.

Kardeşim benim kanaryam şuan 2 yumurta üstüne yatıyor yumurtalar biri 14.Gün biri 10 .gün benim oda sıcaklığım 15-19 aradı nem %70 dişi yumurtadan kalkar suyunu içer yemini yer geri oturur bazende boş yere kalkar geri oturur yumurta iyice soğumadan hiç birşey olmaz dişi bizden daha iyi bilir o ısıyı ayarlamayı önemli olan nem oranı kendine bi tane dijital termometre isi nem ölçer alabilirsin nem öğrenmek istersen arkadaşların dediği gibi ıslak havlu veya bir kaba sıcak su koy oda nemlenir böylece yavrunun yumurtayı kırması daha kolay olur kolay gelsin.
Bugün 13.gün Simdiden başlasam sıkıntı olurmu
Teşekkürler Yardımcı Olduğun için Bugün Tasa Soguk Bıraktım Yarında İtibaren Sıcak su bıraksam yumurta Kolay Çıkarmı içinden

Bugün 13.gün Simdiden başlasam sıkıntı olurmu
Teşekkürler Yardımcı Olduğun için Bugün Tasa Soguk Bıraktım Yarında İtibaren Sıcak su bıraksam yumurta Kolay Çıkarmı içinden

Sorun olmaz fazla rahatsız etme kuşları strese girmesin