Muhabbet kuşuma kedi saldırdı, ayağından sinir kaybı var.

Joeytrib

Yeni Üye
Muhabbet kuşu besliyorum. Yakın arkadaşım 5 günlüğüne bana kedisini bırakmak zorunda kaldı. Kediyle kuşu olabildiğince uzak tuttum uyurken kuşu kendi odama alıp odanın kapısını kilitliyordum. İşe giderken kuşu yine odama alıp kapıyı kilitledim. Kilitte bazen sıkıntı oluyor diye en az 4 kere kontrol ettim. Yine de sonuç facia. Kedi odaya girmiş gardrobun üstünde kuşa saldırmış kafesini dahi kırmış. Hemen veterinere götürdüm bir ayağında sinir zedelenmesi var düzelme ihtimali var dedi. İlaç olarak sadece vitamin verdi. Başka bir veterinerle konuştuğumda ayağına iğne yapılması gerektiğini böylece düzelebileceğini söyledi. Hangisine inanacağım konusunda kararsız kaldım. Şuan ne uçuyor ne hareket ediyor. Geceki aynı pozisyonda öylece duruyor. Bu durumu yaşayan var mı?
 

Kirke

Bilgili Üye
Yazık kuşa üzüldüm gerçekten baya bir stres yaşamıştır kendisine gelmesi epey zaman alır..Keşke kediyi hiç almasaymışsınız..Tabana kağıt havlu koyup güncel dışkı ve kuşunuzun resmini pylaşabilirsiniz..
 

Callejon

Bilgili Üye
Şehrinizi söylerseniz kuşlardan anlayan veteriner önerilir kuş strese girmiştir tahviye vermek gerek
 

ADRIAN

Moderatör
Yönetici
Konu başlıklarında acil, lütfen, yardım ve önemli gibi kelimeler kullanmayınız. Açıklayıcı konu başlığı kullanınız.. Konu başlıklarının tamamının büyük harflerle yazılmamasına özen gösteriniz.

🔹 Başlık düzenlendi.
 
Üst