Karadeniz Pet

muhabbet kuşları için ishal kötü sonuçlar getiriyor mu?

hakan97

Meraklı Üye
peki ya siz hiç muhabbet kuşunuzu ishal hastalğından kurtardınız mı eğer kurtardıysanız nasıl yaptınız

Dışkı resmini atar mısınız. Kuşunuz tünekte kabarık uyukluyor mu?

buyrun efendim 2 gün daha ıslaktı şuan sanırım toparlamış gibi ilaç olarak avidiare kullanıyorum 2 gündür bugünde haşlanmış patates verdim dışkısı normale dönüyor gibi fakat kabarıklığı hiç gitmedi

Ekli dosyalar

• IMG_2369.JPG
    IMG_2369.JPG
    2.1 MB · Görüntüleme: 18
buyrun efendim 2 gün daha ıslaktı şuan sanırım toparlamış gibi ilaç olarak avidiare kullanıyorum 2 gündür bugünde haşlanmış patates verdim dışkısı normale dönüyor gibi fakat kabarıklığı hiç gitmedi
Kuşunuzun durumu iyi gidiyor haşlanmış patates vermeye devam edin ta ki düzelene kadar. Suyuna da 2-3 damla limon sıkabilirsiniz. Altına yeni beyaz kağıt veya peçete serersiniz ki eski dışkısıyla karıştırmayasınız

Kuşunuzun durumu iyi gidiyor haşlanmış patates vermeye devam edin ta ki düzelene kadar. Suyuna da 2-3 damla limon sıkabilirsiniz. Altına yeni beyaz kağıt veya peçete serersiniz ki eski dışkısıyla karıştırmayasınız
bugün çaylı su verdim akşama doğruda patates haşlaması verrceğim

Patates haşlayın ve prinç kaynatıp suyunu soğutun sonra suluğunu yarısını soğumuş olan prinç suyu yarısını tatlı su katın 12 saatte bir yenileyin inşallah kuşunuz iyi olur

Patates haşlayın ve prinç kaynatıp suyunu soğutun sonra suluğunu yarısını soğumuş olan prinç suyu yarısını tatlı su katın 12 saatte bir yenileyin inşallah kuşunuz iyi olur
patates haşlıyıp verdim dün yedi ama bugün daha hiç yemedi tünekte uyukluyor suyuna çay demi koydu ondanda içmedi

Çay suyu fazla etki etmez kuşunuzun fotoğrafınj atabilir misiniz bir de dışkısı?

Ayrıca patatesi 8-10 saat den fazla kafeste tutmayınız

buyruun efendim

Ekli dosyalar

• IMG_2382.JPG
    IMG_2382.JPG
    2.1 MB · Görüntüleme: 16
Kuşunuz sağlıklı görünüyor kardeşim siz suyunu tazeleyin çay suyunu patatesi kafesten çıkarın bu arada kuşunuz sıcak ortamda olmalı kalorifer yanına koyun ve hava akışına maruz kalmamalı kuşunuzun şuan bir şeyi yok gayet sağlıklı MaşaAllah. :)

Kuşunuz sağlıklı görünüyor kardeşim siz suyunu tazeleyin çay suyunu patatesi kafesten çıkarın bu arada kuşunuz sıcak ortamda olmalı kalorifer yanına koyun ve hava akışına maruz kalmamalı kuşunuzun şuan bir şeyi yok gayet sağlıklı MaşaAllah. :)

ama sürekli kabarık tünekte uyukluyor bunun sebebi nedir

dışkısınıda attım baktınız mı

Evet baktım kuşunuz kabarık değil siz arada dışkısına bakın fazla büyütmeyin tek kuş mu bakıyorsunuz eşi var mı kuşun?

Evet baktım kuşunuz kabarık değil siz arada dışkısına bakın fazla büyütmeyin tek kuş mu bakıyorsunuz eşi var mı kuşun?
eşi var evet ama bölmeli kafesteler aralarında bölme var hasta olduğu için ayırdım

Geri