Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşları Multivitamin Seçimi

İsmail ERDEN

Paylaşımcı Üye
Merhabalar,

Kuşlarıma vitamin olarak daha önce birçok markanın çeşitli vitaminlerini verdim. Başlıca düzenli kullandıklarım, aminosol bide turbo start k. Turbo start'tan memnun değilim aslında, sürekli dolapta saklamama rağmen çok çabuk bozuluyor. Hatta bir keresinde, aldığım veterinerdeki tüm turbolar bozulmuş ki veterinerde çok iyi yerde saklıyordu tarihleri eski değildi.

Dolapta birde hiç kullanmadığım trocan premium plus var. Kağıt üzerinde çok iyi gözüküyor. Daha önce hiç vermedim ama, eskiden gittiğim veteriner, bana damlalık ile vitamin satıyordu, bir keresinde trocan şişesinden alıp koyduğunu gördüm. Siz kullandınız mı bu ilacı hiç?

Röhnfried gerwit çok tavsiye ediliyor ama onun içeriğini tam olarak bulamadım. Bulduğum sitede, trocandan daha az vitamin mineral aminoasit vardı.

Düzenli olarak kullanmak istiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz?

Turbo start k nın bozulduğunu nasıl anladınız zaten normalde de çok kötü kokuyo koklamadan koyuyorum hep

İçindeki şeylerden içime sinmedi. Su bardağına su ile koyup baktım, baya kötü duruyordu. Veterinere söyledim, o da üretici ile görüştü sanırım emin değililm. Bozukmuş. Hepsini değiştirmişler, banada yeni gelenlerden verdi. Aradan 2-3 ay geçti sanırım şimdi yine bozuk yani eskisi gibi.

Turbo start k nın bozulduğunu nasıl anladınız zaten normalde de çok kötü kokuyo koklamadan koyuyorum hep
Bende şimdi turbo start k verdim. Hocam sizdeki ilacın görseli nasıl? Su bardağına koyup su ile seyreltince içinde kırmızı nokta gibi şeyler oluyor değil mi?

Bende şimdi turbo start k verdim. Hocam sizdeki ilacın görseli nasıl? Su bardağına koyup su ile seyreltince içinde kırmızı nokta gibi şeyler oluyor değil mi?
Evet çok küçük toz gibi oluyo ilk aldığımda oluyo muydu hatırlamıyorum ama vermeden önce çok iyi çalkalamak gerekiyo. Bendeki de mi bozuk acaba veterinerden aldım bir de 60tl verdim 😑😑

IMG_20210815_015141.jpg

Bende ki bu şekil

Geri