Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşlarım Kavga Ediyor

AhmetGuler

Yeni Üye
Ben dün dişi kuşuma bir erkek aldım dişi 7 aylık erkek 1 den büyük 1.5 dan az ama yan yana gelince sürekli kavga ediyorlar kafeslerini ayırma şansım yok yapabileceğim bişe var mı

Erkeği aldığın yere geri ver. Yanına dişi kuşu da al, dişi kuşu petşopdaki muhabbet kuşlarının kafesine sal. Yarım saat, bir saat kafeste kalsın. Bu sırada sen de kuşunun yanında ol. Dişi kuşun kendisini kaşımasına izin verdiği, beğendiği erkeği satın al.

Erkeği aldığın yere geri ver. Yanına dişi kuşu da al, dişi kuşu petşopdaki muhabbet kuşlarının kafesine sal. Yarım saat, bir saat kafeste kalsın. Bu sırada sen de kuşunun yanında ol. Dişi kuşun kendisini kaşımasına izin verdiği, beğendiği erkeği satın al.
Pet Shopta fazla seçenek yoktu 2 tane kızışmış büyük erkek vardı gözlemledim en sakini buydu bunu aldım

Öyle kızgın erkeği dişinin yanına atmakla olmaz. O anca ispinozlarda olur. O zaman tabi ki dişi erkekle kavga eder. Kuşlar önce bir iki ay birbirini tanıyacak, sevecekler... Dişi eşini kendi seçer, dişi pozisyon almazsa, erkek bir şey yapamaz.