Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Bana beyaz gibi gelmedi. Sanki parlamış. 1 hafta sonra tekrar bakalım.
Benim korktuğum ben daha önce ilk kuşumu almıştım 1.5 aylık çeresi maviliydi petşhop erkek die verdi kuşum 1 yaşına geldiğinde çok fazla ısırmaya başladı kendini hiç sevdirmedi ve dişi olduğu ortaya çıktı ve bir tek babacık demeyi öğretmiştim birkezdaha bu yanılgıya düşmek istemediğim için üzerinde fazla duruyorum çünkü 5-6 kişi erkek dedi mora maviye dönücek dediler 1-2 kişide dişi dedi bende arada kaldım emin olamadım

Sizce Kuşun Cinsi ve cinsiyeti nedir

EBJP9860 RYFU4688S

Sizce Kuşun Cinsi ve cinsiyeti nedir ?

BLCM2800 IBHH3767 SXGW2674

Bana kalırsa buda dişi
Bilir kişiler daha net cevap verir dostum yardım için teşekkürler bende anlıyorum kuş işlerinden ama bu biraz değişik geldi ,, aldığımda ceresi mordu erkek ceresi şimdi böyle oldu

Bilir kişiler daha net cevap verir dostum yardım için teşekkürler bende anlıyorum kuş işlerinden ama bu biraz değişik geldi ,, aldığımda ceresi mordu erkek ceresi şimdi böyle oldu
Peki madem anlıyosunuz sizde kuşlar hakkında bilgilisiniz benim kuşumun cinsiyeti hakkında ne düşünüyosunuz ?

beyaz olan yavru ve erkek ama mavi olan dişiye benziyor fotoğraf net değil
Mavi zaten 2 sene önceki kuşum erkek die almıştım 1 yaşına kadar büyüttüm sonra dişi olduğunu anladım kahverengiye döndü çünkü rengi ve bende aldığım yeri geri iade etmiştim 1 yıllık emeğim çöp olmuştu beyaz ise yeni kuşum yeme yeni düştü

Mavi zaten 2 sene önceki kuşum erkek die almıştım 1 yaşına kadar büyüttüm sonra dişi olduğunu anladım kahverengiye döndü çünkü rengi ve bende aldığım yeri geri iade etmiştim 1 yıllık emeğim çöp olmuştu beyaz ise yeni kuşum yeme yeni düştü
caner bende ilk kuşumda erkek diye aldım falza geçmeden dişi çıkt ama takıntı yoktu yani illa erkek olsun diye hani sonuçta o kadar ilgilendin uğraştın sevdin emek verdin geri vermeyte gönlüm razı olmadı :))

caner bende ilk kuşumda erkek diye aldım falza geçmeden dişi çıkt ama takıntı yoktu yani illa erkek olsun diye hani sonuçta o kadar ilgilendin uğraştın sevdin emek verdin geri vermeyte gönlüm razı olmadı :))
Ben konuşkan bi kuş istiyorum konuşmasını insancıl olmasını istiyodum ama o mavi olan kuşum dişi oldğu için hem çok fazla ısırıyodu hemde babacık dışında başka bişiy demiyodu

ışık vurmasından dolayı olabilir ,, ama dediğim gibi büyükmihtimal erkektir ,, bakın eğr mor renk daha açık bir tonda olsaydı dişi derdim ama bayağı koyu tonda ondan erkek diye tahmin ediyorum

Selam herkese. Disi kusun fotograflari guncel.ne kadarlik aceba. Kac aylik yani

IMG-20200422-135734

Geri