Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu iki erkek kuş beslenir mi ?

ozkan6110

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba bana bir tanıdığım dan muhabbet kuşu geldi 2 aydır bizde geldiğinde 5-6 aylıktı 2 ayda her gün günde 3-4 saat ilgilendim zor da olsa baya eğittim fakat sanırım karakteri ile alakalı neşeli ve oyuncu değil sürekli ürküyor elime geliyor ama hayvanın ürkütügü çok belli bende yeni yeme düşmüş erkek bir yavru almak istedim ama iki erkek sıkıntı yaşar mı onu soracaktım bunu geri vermek ürkek olsada alıştı eve 2 Ay oldu kafes salınık istediği gibi takılıyor petshopa dönse bunalıma girer diye düşünüyorum zaten çok çekinik orda tutmaz başka kuşlar bunu fakat oyuncu cıvıl cıvıl konuşan üstümüze konan bir kuşum olsunda istiyorum destek olur musunuz tecrübeli arkadaşlar

Yeni alıcağınız kuş dişi olsa ne olur? Biraz büyüyünce eş yaparsınız.

Birde emin ol şuanki kuşunda oyuncu alışkın ve cıvıl cıvıl 1 kuş olabilir ;) O kuş bende 1 ay kalsın bak nasıl alıştırıyorum onu tanıyamazsın :)
Yok abicim kuşun karakteri böyle sanırım çünkü bize geliyor ama sonra yükseklere uçup tüm gün ellemesek orada duruyor bana şarkı açınca ya da TV izlerken ötüyor ben istiyorum ki bize gelsin konsun oyuncak koyuyorum yanına kedi koymuşum gibi kendini yerden yere vuruyor mecbur çıkarıyorum bana yardımcı olabilir misin numaramı versem

Yok abicim kuşun karakteri böyle sanırım çünkü bize geliyor ama sonra yükseklere uçup tüm gün ellemesek orada duruyor bana şarkı açınca ya da TV izlerken ötüyor ben istiyorum ki bize gelsin konsun oyuncak koyuyorum yanına kedi koymuşum gibi kendini yerden yere vuruyor mecbur çıkarıyorum bana yardımcı olabilir misin numaramı versem

Şuan tel serviste, özel mesaj ile sorabilirsin elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

Geri