Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu mu kaybediyorum videoda.. ne yapmalıyım :(

Tugaykav

Yeni Üye
2 yaşında olan muhabbet kuşum biraz pislenmişti dün banyo yaptırdım kendi kendine kurudu ev soğuk değildi normaldi. Ceresi mantardan kabuk gibiydi teremysium krem sürdüm hala geçmedi, vitamin ve bağırsak rahatlatıcı verdim ishal değildi ama daha rahat yapsın diye 3 damla suyuna ve kuruduktan sonra hasta oldugunu fark ettim nefes almakta zorluk çekiyor gibi ve özellikle tünekte kuyruğu senkronize şekilde nefes almasıyla beraber kalkıp iniyor. Kafasını sırtına koyup uyuyor pıt pıt diye sesler cıkarıyor ağzıyla ve hıps diye hapsırıyor bazen. Videoya bakın lütfen :(

Siz mi yıkadınız kendisi mi yıkandı? Spreyden de olmuş olabilir yakın sıktıysanız yüzüne vs.

Siz mi yıkadınız kendisi mi yıkandı? Spreyden de olmuş olabilir yakın sıktıysanız yüzüne vs.
ben yıkadım kücük tabak gibi biseyde kafasını suya sokmadım vucudunu soktum,
Spreyide 5-6 kere sıktım ama kafasını kapatmaya calistim vucuduna sıktım

Keşke siz yıkamasaydınız. Cereyan almış olabilir cereyanda kalmadı değil mi?
Yıkamadan önce bir cam açıktı sadece. Yıkamaya giderken kapatmıştım yani aldığını düşünmüyorum neden böyle :( çok mu geç kaldım kurtaramaz mıyım

Yıkamadan önce bir cam açıktı sadece. Yıkamaya giderken kapatmıştım yani aldığını düşünmüyorum neden böyle :( çok mu geç kaldım kurtaramaz mıyım
Yarını bekleyin derim. Eğer düzelmiyorsa öğleden sonra anlayan bir veterinere götürün.

Dün akşamdan beri böyle cok uzgunum yarını bekleyeceğim umarım dayanabilir

Solunumsal bir sıkıntısı var gibi. Suluğundaki suyuna beş altı damla limon damlatın. Ortamı ılık ve temiz havalı olsun. Veterinere gitseniz iyi olur.

Geri