Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu sıvı vitamin

AVCIOGLU06

Yeni Üye
Arkadaşlar tüy döken dişi bir kuşum var.Zurich markalı bir sıvı vitamin aldım.Pet Shopdaki adam her şu değiştirmen de iki damla damla dedi.Dediğini yaptım.Fakat kafeste bir de erkek kuş var ve kuş tüy dökmüyor.Onun için bir sorun olur mu ?

Üzerinde kullanım miktarı yazıyordur. Suyu da bu sıcaklarda günde iki defa değiştirin.

Peki diğer tüy dökmeyen kuş vitaminli sudan içerse sorun olmaz değil mi ?

Bir de Kutunun üzerinde 100 ml suluğa 10 damla yazıyor Pet Shopdaki adam 2 damla diyor hangisini yapmalıyım ?

Bir de Kutunun üzerinde 100 ml suluğa 10 damla yazıyor Pet Shopdaki adam 2 damla diyor hangisini yapmalıyım ?
50 ml suluga 5 damla damlatırsan daha iyi olur. 2 kere değiştirirsin.. Ambalajında yazdığı şekilde ver.

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Markayı hiç duymadım ama muhtemelen multivitamindir. Petshoptaki arkadaş da pek anlamıyor sanırım. Tüy dökmesine gerek yok, zaten biz yemlerle kuşların bütün ihtiyaçlarını karşılayamıyoruz. Bu nedenle bütün kafes kuşlarının vitamin ihtiyacı oluyor. Arkadaşın dediği gibi yarım suluğa 5 damla yapabilirsiniz.

Bencede 50 ml suya 5 damla atin suluklari gunde 2 defa degiatirdiginiz icin vitamin daha cabuk tukenir yarim gunde 50 ml su idealdir

@AVCIOGLU06 sıvı vitamin ve türevlerini kullandığınız zaman petshoplarda satılan sulukları yarım doldurum maksimum 4 damla kullanın ve hastalık dışındaki zamanlarda en fazla haftada 3 defa vitaminli su verin 24 saatte bir suyu tazeleyin.

Geri