Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu solunum sıkıntısı

iBLoodyLegend

Paylaşımcı Üye
Kuşum videodaki gibi nefes alırken ses çıkartıyor. Bu ses kuyruğunun hareketiyle koordineli olarak çıkıyor. Kabarık olduğuna bakmayın uyurken çektiğim için böyle hareketlerinde pek bi sıkıntı yok. Solunum problemine ne iyi gelir?

Ben ses duyamadım ama evet kuyruk sekmesi var. Ne zamandır bu şekilde herhangi bir hava akımına maruz kaldı mı. Üşütmeden dolayı da solunum problemi yaşayabilir çünkü

Videonun sesini fullerseniz duyabilirsiniz sesi. 2 gündür falan böyle üşümüş olcağını sanmıyorum yanında 5 tane daha kuş var hiçbirinde bi şey yok
Ben ses duyamadım ama evet kuyruk sekmesi var. Ne zamandır bu şekilde herhangi bir hava akımına maruz kaldı mı. Üşütmeden dolayı da solunum problemi yaşayabilir çünkü

Anladim hemen ilaca yuklenmeyelim. Önce bağışıklığı bir guclendirelim. Eğer elinizde multivitaminlerden gervit ve probiyotik entrobac yoksa hemen temin ediniz. Bunlari düzenli şekilde haftada bir farklı gunler de uygulayın. Aynı zamanda haftada bir kekik çayı yapıp kuşunuza verin. Ve bunun yanında solunum problemi kuşlara çok iyi geliyor kekik spreyi. Burun deliklerine gelecek şekilde fisfislayin. İnternet ortamında yarifleri var bakarak uygulayın. Eğer hala duzelme olmazsa ilaç önerelim.

Bi de çok kemirme isteği var bu ses çıkarma olayı başladığından beri. Sürekli elimi falan kemirmeye çalışıyor kemirirken de ses çıkarıyor (dişi kuş)

Siz dediğimi yapın. Eğer ki hala düzelme olmazsa tekrardan bakalım.

Geri