Karadeniz Pet

muhabbet kuşu takası petshopdan

Aynen mantıklı Yusuf bey:) ama benim 3 tane anlaşmalı petshop var duruma göre değişiyor fiyatlar. Yerli yavruları 17-18 den alıyorlar çekleride 25-30 tl arası bende yerli yok hep çek. Eğer vermeyi düşünürsen yavruları yönlendireyim.
bana yönlendir çek yavru

Samsunda çok güvenli üreticiler var çarşamba bu işi çok kötü yapıyor caminin altındaki petshopda ordan kesinlikle yem dahi alma kuşları hasta o adamin. Samsun da emniyet mud yaninda suat bey var kendisinin yarışmalarda ödül kazanmisligi var

takas edip napcaksınız ? kuş la o kadar zaman geçirmişsin . yanına eş al . yavruları filan olsun .

takas edip napcaksınız ? kuş la o kadar zaman geçirmişsin . yanına eş al . yavruları filan olsun .
Kuş ele alışık değil egitemiyorum. ben bir aya yakin zaman geçirdim daha önce abimdeydi. erkek kus alsam yavrularin bakimi falan zormu beni fazla mesgul edecek durum oluşur mu ?

Aynen mantıklı Yusuf bey:) ama benim 3 tane anlaşmalı petshop var duruma göre değişiyor fiyatlar. Yerli yavruları 17-18 den alıyorlar çekleride 25-30 tl arası bende yerli yok hep çek. Eğer vermeyi düşünürsen yavruları yönlendireyim.
Valla bende yerlide çekde kalmadı sadece show var onuda petshopa vereceğimi pek sanmıyom :)

Sakaryadakuslar 70 liradan satiliyor yavrudanalsan 60tlbelki benim aldigim petshopta oyledir ama durum bu :mad::(

arkadaşlar bugün petshopa gittim yavrulara bakmak için. henüz yeme düşmemiş yavrular var. yarın veya cumartesi günü alıcam bir erkek yavru.
önerileriniz varmı?
ve de yavruyu eve getirince karşılaşabileceğim kötü durumlar ve önlemleri. ishal gibi...

Bence normal..

Geri