Karadeniz Pet

muhabbet kuşu takası petshopdan

mücahit

Meraklı Üye
6-7 aylık bir muhabbet kuşum var erkek. petshopdan 1- 1.5 aylık bir erkek muhabbet kuşuyla değiştirmek istiyorum . petshoptaki adam bana 20 tl fark alacağını söyledi. fiyatlardan haberim yok. bu fiyat sizce uygun mu yoksa kazıklıyor mu beni :) ?

Samsunda da aynı tarife var bende öyle bi değişim yaptım ancak yavru diye hasta ve yetişkin kuş verebiliyorlar dikkat et

Merhaba size tavsiyem elinizdeki kuş hasta değilse buradan ilan verip elinizdeki kuşu satın ve yine buradan illaki size yakın bir üretici çıkacaktır yeni bir yavru alın. Böylece zararınız fazla olmaz.

üreticiden al istersen vardır forumda yavru yeni yeme düşmüş sağlıklı bir kuş ortalama 35 40 tl eğer üretici isterse kuşu verir üstüne 20 tl verir en azından bilindik güvenilir yerden almış olursunuz.

Burda yavrular 45 tl yetiskinler 50 tl yavrular daha ucuz ama genel olarak çok pahallı yani siz saglıklı ve yetişkin kuş verip yavru kuş alip ustune 20 tl verirseniz 70 tl veriyo olursunuz burdaki fiyatlara gore 70 tl ye biraz daha ekle forumdan yada bi üreticiden saglıklı yavru alinmis cift al daha mantıklı ama siz bilirsiniz kuş sizde kalsın daha iyi

Burda yavrular 45 tl yetiskinler 50 tl yavrular daha ucuz ama genel olarak çok pahallı yani siz saglıklı ve yetişkin kuş verip yavru kuş alip ustune 20 tl verirseniz 70 tl veriyo olursunuz burdaki fiyatlara gore 70 tl ye biraz daha ekle forumdan yada bi üreticiden saglıklı yavru alinmis cift al daha mantıklı ama siz bilirsiniz kuş sizde kalsın daha iyi
Medya öğesini görüntüle 420Medya öğesini görüntüle 419Medya öğesini görüntüle 418

İkametgah neresi belki takas edersiniz petshoplar öyle

Mersinde yaşadığım için birkez daha mutlu oldum burada yavru kuş 25 tl ye satılıyor zaten 20 tl fark neymiş buraya göre çok ama sizin şehir için bişe söyleyemicem bu arada resimlerini paylaştığınız kuş erkek değil dişi hemde kızışmış

Mersinde yaşadığım için birkez daha mutlu oldum burada yavru kuş 25 tl ye satılıyor zaten 20 tl fark neymiş buraya göre çok ama sizin şehir için bişe söyleyemicem bu arada resimlerini paylaştığınız kuş erkek değil dişi hemde kızışmış

kuşu satsam sizin ordan 3 yavru alıyorum :(

Genelde gelen kusu 20 veya 25 liraya aliyorlar. Yavru fiyatlari 40 lira bildigim kadariyla. O yuzden senin hesap normal. Çarşamba da oldugum yuzden biliyorum

Yavru kuş 25 tl miii :eek: burda 1 kuş fiyatina orda 2 tane alinir :confused:

Burada petshop 15 e alıp 25 e veriyor millet çok diyor @cengiz üstad üretip samsun'a mı yollasak :)

Giresuna yollayin ya heryer petshop dolu kuşlarin fiyati uçuyo adamlara 45 deilde 40 yapsak diyom kurtarmaz diyiyo kimbilir o kusu kaca aldi ztn sattı kuşta kuş olsa ya hasta yada bi ayağı çukurda :D

Burada petshop 15 e alıp 25 e veriyor millet çok diyor @cengiz üstad üretip samsun'a mı yollasak :)
Aynen mantıklı Yusuf bey:) ama benim 3 tane anlaşmalı petshop var duruma göre değişiyor fiyatlar. Yerli yavruları 17-18 den alıyorlar çekleride 25-30 tl arası bende yerli yok hep çek. Eğer vermeyi düşünürsen yavruları yönlendireyim.

Geri