Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu üreme sorunu

keremuzay902

Meraklı Üye
Dişinin poposundan bir sıvı çıktı ben dişi boş yumurtlamasın boşuna yazık diye dişiyle erkeği elime alıp çiftleştirmeye çalıştım uçarken dişiden böyle bir sıvı çıktı
66180b803231a3927e6db3bfbb8adb89.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Acilllllll

Nolur biri bir şey desin lütfen

dişiyle erkeği elime alıp çiftleştirmeye çalıştım demek nedemek hocam ya :) Olurmu öyle şey

Ama dişim. Geçen sene kötü oldu

8 tane yumurta yaptı 20 gün yattı canı çıktı

Yuumrtlarken bağırmasını duysan boş boş sende elinden geleni yapardın salak erkek bi şey bilmiyo bize kalıyo herşey vermekte istemiyorrum

İyi de arkadaşım kuşları eline alarak nasıl çiftleştirmeyi düşünüyorsunki. Birbirlerinin üzerine koyarak ya da organlarını temas ettirerek olsaydı kimse suni dölleme ile uğraşmazdı. Olmaz öyle bişey deneme bidaha bence yazık

Kuşun canı açısa elime gelmeez kuşlarımı sizden daha çok düşünüyorum heralde kendi elime geliyo korksa istemese gelmez

Ben ele almanızı yadırgamadım. Kuşları elinize alıp kendinizin çiftleştirmeye çalışmanız ve bu garip uygulamadan sonuç beklemeniz bana ilginç geldi sadece :) Bunca insan aylarca hatta yıllarca kuşlar birbirine alışsın, kurlaşsın, anlaşsın, eş olsun, çiftleşsin diye kırk taklayı boşuna atmışlar... Size çabanızda başarılar dilerim. Ha gayret : ) )