Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Yem Kusma ve Halsizlik

Evet veterinerde bakteri olduğunu söylemişti ve kaç tane ilaç verdi yurtdışından ilaç geldi çok iyi ilaç dedi onuda verdi hiçbir faydası olmadı

Zeolit dediğiniz kafesin altında kullanılıyormuş kuşa zarı olmuyor mu?
Kafes altına kullananlar da var ama ben insanlar için üretilmiş olan şase formundaki detoks amaçlı üretilmiş ürününü kullanıyorum : https://www.hepsiburada.com/the-bas...-mikron-p-HBCV00001DHM9R?magaza=Takviyegiller

Ayrıca, mantar bulaşıcı bir hastalık olduğu için her gün kafes temizliğini dezenfektan ile yapmanın faydalı olduğunu öğrendim. Bunun için de gıda ile temasında problem oluşturmayan Virkon S'yi önermişler, internette satılıyor bulabilirsiniz.

Cok tesekkurler cevabiniz icin. Biz maalesef dun gece kaybettik.. sizin uygulamalariniz iyi gorunuyor insallah kusunuz kisa bir zamanda iyilesir.
Sunu soylemek istiyorum ama veterinerler ve saglanan imkanlar kuslar icin yetersiz kaliyor hatt belki damar yollarina da ulasilabilseydi belki de cok basit bi bakteriden dolayi olmez antibiyotikle iyilesebilirlerdi..

Cok tesekkurler cevabiniz icin. Biz maalesef dun gece kaybettik.. sizin uygulamalariniz iyi gorunuyor insallah kusunuz kisa bir zamanda iyilesir.
Sunu soylemek istiyorum ama veterinerler ve saglanan imkanlar kuslar icin yetersiz kaliyor hatt belki damar yollarina da ulasilabilseydi belki de cok basit bi bakteriden dolayi olmez antibiyotikle iyilesebilirlerdi..
Veterinerler hakkında söylediklerinize tamamen katılıyorum. Çok üzüldüm, başınız sağolsun 😔

Geri