Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu yemim bitti

Suplyw

Yeni Üye
Muhabbet kuşu yemim bitti ve yarın sokağa çıkma yasağı kalkana kadar verebileceğim yem yok. Acaba alternatif olarak ne verebilirim şimdilik salatalık dilimleyip yemliğine koydum

Ben her zaman dal darı bulunduruyorum ne olur ne olmaz ya da yemini koyarken sık sık kontrol ediyorum kaç zaman yetebilir diye..Salatalık ishale sebep olabiliyor diye biliyorum.Kısa zamanda yeminize kavuşursunuz inş.Bir de meyve sebzeyi yıkadıkdan sonra kabuğunu soyup peçeteyle nemini alırsanız daha sağlıklı olur.Elmada bir alternatif salatalık ne kadar tok tutabilir ki etrafta kimse yok mu yem alabileceğiniz.

Ben her zaman dal darı bulunduruyorum ne olur ne olmaz ya da yemini koyarken sık sık kontrol ediyorum kaç zaman yetebilir diye..Salatalık ishale sebep olabiliyor diye biliyorum.Kısa zamanda yeminize kavuşursunuz inş.Bir de meyve sebzeyi yıkadıkdan sonra kabuğunu soyup peçeteyle nemini alırsanız daha sağlıklı olur.Elmada bir alternatif salatalık ne kadar tok tutabilir ki etrafta kimse yok mu yem alabileceğiniz.
yok fakat bu zaten uzun süreli bir şey değil yarın sabah ilk iş almaya gideceğim

Yumurta halla çok uzun süre tutma yeşillik aşırı çok verme sakatlık hiç verme bir faydası yok sırf su zaten yarın yem alacağına göre yumurta yetecektir

Salatalık vermeyin iyice acıkır zavallı. Yem yeni bittiyse sabaha bir şey olmaz hemen alıp koyarsınız o bugün yemiş doymustur

Geri