Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum ağzını açıp kapatıyor

Cmrekici

Yeni Üye
Merhabalar,
Kuşum yaklaşık 6 aydır bizde, çok yabani, elimde yemek varsa asla Korkmaz gelir, zorla yemeğini alır ama oyuna gelince olay asla yüzüme bakmak ve kaçar benden, araştırmalar yaptım sanırım damızlık olduğu için böyleymiş.
Şu an beni korkutan olay, oyun ve yemesinde hiç bir farklılık yok ama ağzını açıp kapatması başladı, kakası karardı, beyaz kısmı sarardı, gagasını özellikle kokladım, koku yoktu. Multivitamin verdim (markası röhnfried gervit-w) iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz?

Multivitamin olarak almanız gerekeni almissiniz 👍🏻 yaninda birde probiyotik entrobac ta temin ediniz. Ağız açma kapama genelde solunum sıkıntısı olanlar yapiyor. Streamable.com da o anin kısa bir videosunu eklerseniz daha net anlaşılır.

Merhaba, öncelikle çok teşekkürler geri dönüş için, bütün hafta sonu bekledim ağzını açıp kapatmadı, vitaminden sanıyorum, küçük bir kesit yakaladım bugün hemen göndermek için çektim, uzaktan çekmek zorunda kaldım yakınına gittiğimde tedirgin oluyor
Link,
https://streamable.com/qba55d

Maşallah 🤗 ben bi sorun göremedim dışkısı bazen yediklerine göre değişim gösterebiliyor. İshal veya diski da kararma devamlılık arz ederse sorun. Hareket halinde olduğu için ağız açma kapamayi anlayamadım.ama bazen ortam sıcak olduğunda da ağız açma kapama hareketi yapabilirler.

Geri