Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum bana hala alışamadı??

baloncuk

Meraklı Üye
Gençler alalı iki ay oldu hala alışmadı üzülüyorum tek aldım akşam işe gidiyorum tek kalkıyor iyice canı sıkılıp strese girecek ölecek diye korkuyorum elimden yem vermeye çalışıyorum deli gibi kaçıp çırpınıyor ne yapmalıyım bir yol gösterin nette videodaki yöntemleri denedim olmuyor bir türlü hatta bir videoda bütün oyuncağı tüneği çıkarın yorulup elinize konacak dedi onu yaptım bu defa daha da korktu deli gibi çığlık attı kafesin içinde

Hayırlı olsun inş mutlu günleriniz yakındadır.Her kuşun karakteri öyle farklı ki bizimki 2,5 sene oldu kendi keyfine göre bize gelir mesela.İşe gidiyorsanız kafesinde onun sevebileceği oyuncaklar bulundurabilirsiniz.Onunla geçirdiğiniz zaman dilimlerindede müzik açabilir,kısık sesle onunla konuşabilir ya da dış ortama konabileceği alanlar yaratabilirsiniz.Ve tabiki en güzeli imkanınız varsa anlaşabileceği bir eş ile vakit geçirmesini sağlamak..

Hayırlı olsun inş mutlu günleriniz yakındadır.Her kuşun karakteri öyle farklı ki bizimki 2,5 sene oldu kendi keyfine göre bize gelir mesela.İşe gidiyorsanız kafesinde onun sevebileceği oyuncaklar bulundurabilirsiniz.Onunla geçirdiğiniz zaman dilimlerindede müzik açabilir,kısık sesle onunla konuşabilir ya da dış ortama konabileceği alanlar yaratabilirsiniz.Ve tabiki en güzeli imkanınız varsa anlaşabileceği bir eş ile vakit geçirmesini sağlamak

Birgün yemliklerini kaldırıp elinizle verin siz yokken yemlikler dursun daldarı alıştırabilirsiniz

Geri