Karadeniz Pet

Muhabbet kusum biz ne yersek onu yiyor

cihatcicivciv

Yeni Üye
çikom 5 yasinda burda yazilan bazı seyler kafami karistirdi...ekmege bayiliyor yemeklere ete süte çaya tavuğa her seyi yiyor.zararli oldugunu söyleyenler olmus fakat o kadar saglikli ki bebegim masallah.siz ne düsünüyorsunuz sagliksiz mi gercekten?ekmek posetinin sesini duyunca benimki kosturarak geliyor

çikom 5 yasinda burda yazilan bazı seyler kafami karistirdi...ekmege bayiliyor yemeklere ete süte çaya tavuğa her seyi yiyor.zararli oldugunu söyleyenler olmus fakat o kadar saglikli ki bebegim masallah.siz ne düsünüyorsunuz sagliksiz mi gercekten?ekmek posetinin sesini duyunca benimki kosturarak geliyor
evet.hepsi zararlı

Papaganlar doğada sürü olarak hareket eder ve ortak olarak yiyip içerler, ev ortamında ise siz ne yerseniz içerseniz onu yemek içmek ister , bu sebeple ben yiyorum o yiyor seviyor diyerek her şeyi ikram etmeyin.

Ve şunu da belirtmek isterim alkol, sigara ve uyuşturucu maddeleri kullanan insanlarda kısa vadede gayet sağlıklı gorunebiliyorlar. Görünüyor diyorum çünkü detayli kontroller yapıldığında organ hasarları erken zamanlarda teshis ediliyor. Sizin kusunuza da röntgen çekilse ve bilinçli bir göz baksa karaciğerin büyümüş olduğunu söylemesi muhtemel .

Zararlı tabikide onların bedensel işlevleri ile insanların birbirinden oldukça farklı..

Geri