Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum cok fazla dışkı yapıyor

Serkan Ugur

Yeni Üye
Merhabalar herkese 6 gün önce bir kaç aylık yasinda bir muhabbet kuşu aldım ve ilk günlerde ishal olmuştu ve çok fazla dışkı yapıyor du.
Simdi ise ishali geçti ama yinede çok fazla dışkı yapıyor ne yapmalıyım

Benim kusumda 1.5 aylık. Oda ilk başlarda ishaldi. Ve çok fazla dışkı yapıyor gibi gözükebilir. Eğer içiniz rahat etmeyecek ise suya 15 damla Multi vitamin damlatın. Bunu kullanıyorum ben. Ve herhangi bir hastalık kapmamasi için elma sirkesi ile kafesi tunekleri yıkayın.

Ekli dosyalar

• IMG_20220129_170816.jpg
    IMG_20220129_170816.jpg
    517.2 KB · Görüntüleme: 17
Yeni gelen kuşlarda ishal normaldir. Korktuğu zaman da dışkılar genel olarak kuş zaten dışkılasın istediği kadar ne yediyse çıkarıyo hayvan 😂dışkısı bozuk olmasın yeter. Vitamin konusunda da bu fotoğrafı atılanı önermiyorum kullanacaksanız röhnfried gerwit multivitamin kullanın birde yanına entrobac probiyotik alırsanız güzel olur

Yeni gelen kuşlarda ishal normaldir. Korktuğu zaman da dışkılar genel olarak kuş zaten dışkılasın istediği kadar ne yediyse çıkarıyo hayvan 😂dışkısı bozuk olmasın yeter. Vitamin konusunda da bu fotoğrafı atılanı önermiyorum kullanacaksanız röhnfried gerwit multivitamin kullanın birde yanına entrobac probiyotik alırsanız güzel olur
Kesinlikle👍Ve probiyotik her kuş sahibinde olması gereken bir takviyedir hem uzun hem kısa vadede de fayda sağlar.

Kesinlikle multivitamin kullanma ishalken daha da çok artar petshoplarda ishal ilacı var onu kullan

Geri