Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum çok mu kilolu

Şinasiveboncuk

Yeni Üye
Muhabbet kuşum erkek 6 yaşında ne versem yer asla hayır demez sizce kilosu fazla mı videosunu ekliyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210420-164310_Gallery.jpg
    Screenshot_20210420-164310_Gallery.jpg
    652.8 KB · Görüntüleme: 46
:) öncelikle maşallah🧿ne versem yer derken kuşlar için sadece yemleri ve bazı sebze ve meyveler tavsiye ediliyor..Siz neler veriyorsunuz ? Ve uçmasında sıkıntı var mı ?

:) öncelikle maşallah🧿ne versem yer derken kuşlar için sadece yemleri ve bazı sebze ve meyveler tavsiye ediliyor..Siz neler veriyorsunuz ? Ve uçmasında sıkıntı var mı ?
Salatalık, maydonoz, marul veriyorum. Ellimde bir şey görünce vermem için ötüyor dayanamıyorum veriyorum. Uçması normal ama aralıksız 3 4 tur atınca yoruluyor

Yok kesinlikle kilosu ideal fazla falan değil gayet Sağlıklı ve güzel bir kuş tüyü kadar ömrü uzun olsun 😌

Ay çok tatlı geldi bana Allah bağışlasın ömrü uzun olsun tombalak kuşlar daha tatlı oluyor bence benimkide tombalak azıcık 😂😀

Salatalık, maydonoz, marul veriyorum. Ellimde bir şey görünce vermem için ötüyor dayanamıyorum veriyorum. Uçması normal ama aralıksız 3 4 tur atınca yoruluyor
Bizim tükettiğimiz çoğu şey muhabbet kuşları için çok tehlikeli, kendi yediğin her şeyi vermemelisin. Kuşun ne kadar istese bile verme çünkü onun sağlığı söz konusu. İnternetten araştırıp sadece muhabbet kuşlarının yiyeceği şeyleri ver. :) ve kuşunuz çok tatlı, benim yavru kuşumda biraz tombik gibi

Maşallah çok şirin 😍 🧿 kilolu görünmüyor ama hassas terazi kullanmanızı öneririm.

Geri