Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum gece uyurken 2 3 kere bu sesi yapıyor nedenini bilen var mı?

Gece yaptığı için kuyruğunu daha yakalayamadım nasıl olduğunu bilmiyorum ama yakalamaya çalışacağım. Dışkısı normal gün içinde enerjik. Kuyruğunu hareket ettiriyorsa sizce sorun nedir?
Kuşunuzun kuyruğunu videoya çeker misiniz? Aşağı yukarı sallanıyor mu? Dışkılarında sıkıntı var mı?
gece videoyu çekebildim

Bana solunum sıkıntısı gibi geldi, burunda tıkanıklık var mı
bu tıkanıklığı nasıl anlarım ben böylr bir şey fark etmedim? bilmiyorum ama kuş uçarken ses çıkararak uçuyor bir de kendini temizlerken de ses çıkarıyor bunlar solunum yolu hastalığının belirtisi midir

bilmiyorum ama kuş uçarken ses çıkararak uçuyor bir de kendini temizlerken de ses çıkarıyor bunlar solunum yolu hastalığının belirtisi midir
Uçtuktan sonra fıs fıs gibi bir ses mi geliyor burnundan? Kendini temizlerken de aynı ses mi geliyor?

Uçtuktan sonra fıs fıs gibi bir ses mi geliyor burnundan? Kendini temizlerken de aynı ses mi geliyor?
fıs fıs değil onu çekmeye çalışırım bide gün içinde birden çok hapşırıyormuş gibi ses çıkarıyor 1sn lik ama hapşırmıyor

Ben solunum sıkıntısı diyorum bilir kişiler ne der bilemem, ama büyük ihtimalle onlarda böyle düşüneceklerdir, tedavi için ilaç söylerler görünce

Geri