Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum ishal ve hiç bir şey yemiyor

sampiyon33

Meraklı Üye
Arkadaşlar yavru mubişim var kabarık ve cok halsiz . Ishal ve kursagı bomboş kemik belirmeye baslamıs ve yem yemiyor napcam yardım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:49 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

https://www.youtube.com/watch?v=C_2aw7ClUAY

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:50 -->-> Daha önceki mesaj 17:49 --

ölüyor muhabbet kuşum yardım edin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:55 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

yardım edinnnnnnnnnnnnn

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:58 -->-> Daha önceki mesaj 17:55 --

yardım edin lütfennnnnnnnnnnnnn

kuşu hava akımı olmayan bi yere koyun. havalar isindigi için kapı pencere açınca cereyanda kalmış olabilir. dikkat edin. kafesteki tünekleri çıkarıp yere aspur dökün. aspuru kirması daha kolay. olmadi elinizden yem yedirmeye calisin. patates haşlayıp verebilirsinizishal için. suyuna çok az türk kahvesi katabilirsiniz. bunlar sizin yapabilecekleriniz. imkân varsa kesinlikle veterinere goturun. ilaç tedavisi gerekebilir. ilaçlardan anlayan arkadaşlar yardımcı olur umarım. forumda biraz araştırın.vitaform kullanabilirsiniz gibi hatırlıyorum ama hiç emin değilim. araştırın o yüzden. kuşu sıcak yerde tutun. çok geçmiş olsun.

çok teşekkürler yem neden yemiyordur napcam bir de kıcında birikmiş toplanmıs bir şey vardı onu ılık su ile temizledim ve mersindeyim klimalı odada tutmuyorum diğer tarafta tutuyorum

1 hafta oldu bugün aldığım yere götürdüm adam ilac fln verdi kusa düzeldi biraz vitamin fln sıktı kuşa sonra kendi kafesine koydu bakalım napcak diye orda biraz yem yedi fln bakalım düzeldi baya adam pet shop ama tam bir hayvan sever

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:09 -->-> Daha önceki mesaj 23:40 --

kuşum vefat etmiştir konu kilit

Şu ishal yüzünden 2 ayda 3 kuş kaybettim. Ne denirse uyguluyorum, yokmudur şunun kesin bir çözümü ?

ishaldi tamam üşütmüştü fln ama hiç bir şey yemedi kurudu hayvan ne hale geldi elimde öldü bir de hala şokundayım

Geri